Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Oradea !!!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 147
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Multumesc celor care mi-au raspuns.[:D][flo] Felicitari celor 2 copilasi frumosi care au cistigat concursul...si bineinteles si mamelor...haha si mercedes. Si acum, cum ramine cu intilnirea din Oradea??? nu de alta dar noi stam destul de putin si avem deja 2 intilniri programate. Ce spuneti? Intre 14 si 20 iunie, poate alegeti o zi si ma anuntati si pe mine, inainte sa plec (plecam pe 9.06). Numai bine tuturor oradenilor.[flo][flo][flo] Scuze ca revin...voi cunoasteti o firma "Dafne" ...ce puteti sa-mi spuneti de ea?? "Un sfirsit e un inceput..." ella&com.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor din Ordea, Bine v-am gasit ! Am si eu o intrebare: mai exista Teatrul de Papusi, mai functioneaza, se tin spectacole? Mi-e tare dor de un spectacol si daca venim in tara, la Oradea, tare as vrea sa prind stagiunea si sa-mi duc baietelul de 4 ani la teatru. Povestiti-mi ce spectacole se mai tin, va pup
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc Mercedes [flo] Noi ( deja) planuim sa venim in tara si in Oradea pentru vreo 2 luni in mai anul viitor, tocmai pentru a prinde si stagiunea teatrala. Cind se incheie stagiunea, 15 iunie sau mai triziu? Mi-e un dor de innebunesc de teatrul de papusi ! Va salut, oradenilor ![cheers]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna tuturor, a trecut ceva timp de cind am ? daca vreti sa ne intilnim in Oradea... Se pare ca nu prea sint amatori...miine este ultima zi in care pot sa conversez cu voi...miine seara plecam. Oricum sper sa avem un concediu placut si de asemenea si timp frumos[:D]. "Un sfirsit e un inceput..." ella&com.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...