Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Oradea !!!


Recommended Posts

quote:
Originally posted by Fabya
Buna,fetelor din Oradea va rog dati-mi si mie citeva informatii adica caut un magazin pentru rochii de mireasa sau rochii de ocazii in Oradea .Tot odata m-ar interesa si o adresa unde se pot face invitaii de nunta...Eu sunt plecata din tara de 8 ani si nu mai stiu mai nimic ce e prin Oradea ,as vrea sa stiu cit se mai da la o nunta la masa ? pentru ca in august vream sa venim in tara si sa facem invitatile de nunta ca pe data de 2 octombrie avem cununia religioasa dar se va tine in orasul Salonta ,totul e stabilit decit invitatzile si imbracamintea mai trebuie cumparata. Care este ceea mai renumita formatie de muzica pentru nunti sau ceea mai pe placul la lume?habar nu am sunt in urma cu totul. Daca aveti adrese de site-uri in legatura cu o casa de moda sau a unur magazine de rochii de mireasa si asta mi-ar prinde bine sa i-mi fac o idee ,daca nu atunci la fata locului in Oradea. Eu sunt din Salonta...Numai bine la toata lumea. Fabya http://f1.pg.photos.yahoo.com/ph/sella1be/my_photos
Roman Ciorogariu nr. 69 langa Camera de Comert si Industrie si M. Eminescu nu stiu exact numarul langa Casa Armatei pt rochii de mireasa. Sunt mult mai multe posibilitati dar acum repede astea imi vin in cap. Cat despre invitatii sunt foarte multi producatori depinde ce pretentii grafice ai. Marius (www.desprecopii.com)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 147
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Fabya- rochii de mireasa se gasesc mai ales pe str.Republicii intre gara si magazinul Crisul venind de la gara sunt doua magazine de acest fel pe partea stanga.Venind pe Republicii de la mag. Crisul in sus gasesti inca cel putin trei magazine reprezentative. In unul din magazinele de pe corso vad in fiecare zi cand vin la servici in vitrina rochii de seara, alturi de rochiile de mireasa. Acum depinde de gusturi.Pe 6 Martie acum BLd Dacia este un magazin de rochii de mirese si accesorii Agnes Toma cel putin asa cred ca se numeste unde preturile sunt cu mult mai mari, dar ma gandesc si calitatea. Bafta la alegere. Daca mai doresti amanunte scrie Mercedes
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by marius
Cum sa ma descriu? Barbat(bine)[:D], 36 de ani spre 37 1.77, 71 kg, saten ochi caprui, insurat cu copii, liber profesionist. O sa port tricoul dependent de desprecopii.com pana se va rupe. Marius (www.desprecopii.com)
Nu e greu sa-l recunosti pe Marius, mai ales daca l-ai vazut macar o data in poza. Iar daca acum zice ca poarta si tricoul site-ului, e si mai usor.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna Oradenilor, as avea si eu nevoie de ajutorul vostru. Vrem sa facem un tur prin tara care sa includa si Oradea, v-as ruga sa-mi recomandati ceva locuri de cazare in oras sau imprejurimi. Am prefera o pensiune, unde stiti voi ca se maninca bine si sint conditii bune pentru o familie cu 2 copii. Eu am cautat pe net, am gasit mai mult hoteluri, dar as pune mai multa baza pe opiniile voastre de parinti. Multumesc mult!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...