Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Oradea !!!


Recommended Posts

[quote]Originally posted by monet
na, uite ca va gasesc si io cu-ntirziere... sint din oradea si am plecat de-acolo in '95. ultima oara am vizitat oradea in vara lui 2000 si mi-e tare dor. mai venim peste vreun an sau doi cind creste un pic bebe:). hai, mai povestiti-mi de oradeaaaaaaaa. ce se mai intimpla? eu am terminat liceul in '86 (batrinoaca is) si apoi m-am dus la timisoara, la poli. poate mai e cineva asa batriior pe-aici:) pupici! mona si [copil] lia (24.04.2004) Vai Mona, tare batrana esti, dar ce zici de mine, am terminat liceul in 1985.... Nu prea stiu ce se intampla pe la noi, servici-acasa-servici-acasa... mai ies la cumparaturi, si cam atat[xx(] Gabi Gabi+Robert 20.05.1997+Lili 17.05.2002http://community.webshots.com/user/gabibarta
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 147
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Salutare fetelor din Oradea! Eu sunt din Bihor,de langa Tinca,am facut liceul la Oradea(Lic.Gojdu)si acum stau in Arad de 11 ani.Imi place tare mult Oradea si am multi prieteni si rudenii.In august suntem in concediu si vom merge si la Oradea,sotul meu abia asteapta. Fratele meu sta in Oradea. Va pup![dual] alina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[si-eu] La piscina mergem la Hotel Ceres (fostul UNCAP)din 1Mai, este chiar linga ultima statie de autobus. Prefer sa merg aici pentru ca se schimba apa si se spala bazinul in fiecare noapte (parintii mei au casa vis-a-vis de piscina si au vazut), au grupul sanitar foarte curat si nu este foarte aglomerat. Anul asta nu am dat pe la piscina [:(] pentru ca galushca George are doar 5 luni si stam doar la buni in gradina, da' la anu' nu vom lipsi. Ioana si galushca George
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
Buna fetelor, As vrea sa stiu daca cunoasteti companii care construiesc " ansambluri de locuinte" in RO. Stiu ca exista o companie din Tirgu Mures care a proiectat un cartier acolo si in Sighisoara. Preturile caselor incep cam de la 35.000 euro. Ma intereseaza in Bucuresti, Cluj, Oradea. As dori sa stiu preturi, website, email si nr de contact si bineinteles pareri. ------- De retinut: ceaiul din frunze de zmeur dupa 32 de saptamini ajuta la usurarea si scurtarea travaliului si stimuleaza lactatia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
hehe pt moment am revenit si eu ....dupa vreo 2 sapt de spitalizare...frumoasa vacanta mi am facut....era sa ma plimb cu pluta putin....noroc ca am nimerit ambulanta....mai revin io sa mai dau cate un semn de viata ca mi sunteti prea dragi... cu prietenie aniella....vesnic indragostita...(iubeste si vei fi iubit)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
Na ca am dat si peste oradeni si oradence! Salutare tuturor [hia] Primiti si simpli aspiranti la titlul de parinti? Si daca da, indraznesc cu o intrebare-rugaminte: recomandati-mi va rog un ginecolog bun (nu numai din auzite, ci si din experienta proprie, daca se poate) din Oradea, ca se pare ca prietenele si colegele mele au dat tot peste unii...mai putin buni, ca sa ma exprim elegant. Mii de multumiri Daca dragoste nu e, nimic nu e.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salut Andan! Cum adica simpli aspiranti? Aici este loc pentru toata lumea, aspirante sau nu, mamici sau tatici (subsemnatul si nu numai) ... bine ai venit ... te saluta ...un oradean[:D]. Cat despre intrebarea pusa de tine pot sa spun ca medicul la care a mers si merge Angela (sotia mea) a fost si a ramas un om deosebit din toate punctele de vedere. Daca doresti iti pot spune cum se numeste.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc de primire Marius [:)] si scuze pentru intarziere. Nu stiu altii cum sunt, vorba lui Creanga, dar eu de trei zile nu am reusit sa intru pe site [bang][bang][bang] Ce s-a intamplat, oameni buni? Ca incepuse sa ma doara capul de atata dat cu el de toti peretii [B)] Te rog din suflet sa-mi dai numele doctorului sotiei tale si orice alte detalii crezi ca mi-ar fi utile (adresa cabinetului, numar de telefon etc). Multumesc mult [cheers] Daca dragoste nu e, nimic nu e.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...