Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

MODA anilor 80" ?


Recommended Posts

  • Răspunsuri 20
  • Creat
  • Ultimul răspuns
[help]Dragelor o sa fiu si " botoasa " doar ca nu stiu cu ce sa ma incalt !!![help]cit despre culori stridenete nu prea am gasit [bang]de aranjat la par o sa reusesc eu si de machiat la fel dar ce ma fac,,,cu ce sa ma incalt !!!??? ajutor fetele mai sunt citeva ore si trebuie sa plec !!!! [mamica]Elena [bonjovi]Alvaro [copil]Alvaro-Daniel http://community.webshots.com/user/elenalove27
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[bum][bis][:D][bis][:D][bum] [disco]A fost super la PETRECERE , a inceput la 7:00 , dar noi am ajuns pe la 8;30 asta din cauza ca nu ii se uscasera blugi lui Al , ca a trebuit sa ii tai si lui blugi[roker] ...si plus ca bebe a inceput sa urle cind ma vazut cum aratam ...[:D]..deci plecam si nu stim adresa exact , dar in drum se aude muzica si sunt multe masini parcate , ne daqm si noi jos si cind sa sunam la use AL imi zice ,-[:I] este petrecere de ani 80" oare de ce sa cinte muzica spaniola.[batcap]..cind sa dam sa ne intorcem la masina ies acolo vreo 3 spanioli si ne baga cu forta in casa, noi nu ca am gresit petrecerea ei ziceau sa lasam gluma si sa intram ca se aduce tortul[:-)))]...toata lumea ne intreaba ce facem , ce este cu noi imbracati asa 80", ca ne sta bine ,,bla-bla(spanioli vb mult), la care ne bem o bericica si mincam o felie de tort si ne uschim pe usa afara pina nu isi da seama sarbatoritul ca nu ne cunoaste...asa ca dupa o berica si o felie de tort gratis mergem si noi la adevarata petrecere 80"..intram acolo si toata lumea dansa 80" atmosfera la maxim...am baut si eu o bericica[berica]si am mincat ca o fomista...la care vine o tipa si ma intreaba daca vreau o bautura facuta de ea[pahar],,eu desigur ca da,,si am baut de a trebuit sa plecam acasa ca ma luat cu dureri de burta [consti][:D][bang]asa ca la ora 10:30 am plecat acasa ca nu se putea altfel ....[bonjovi]cam asa asta a fost cu petrecerea [bis] Va pupic si va sfatuiesc sa nu beti niciodata bauatura preparata de un(o) necunoscut(a)! Am pus pozici [8D] [mamica]Elena [bonjovi]Alvaro [copil]Alvaro-Daniel http://community.webshots.com/user/elenalove27
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aratati super si pozele sunt super. Da' am gasit un lucru care te tradeaza ca esti din 2004[:D]: french manicure. Pacat ca n-ati stat mai mult, da' nu-i nimic macar v-ati distrat cat ati fost acolo, plus ca tort deja mancaserati[cool]. Adela http://community.webshots.com/user/adela23_1999
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...