Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Fetele din USA,poftiti la o barfa!(11)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 148
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Laura G, orasul in care m-am mutat acum se numeste Canton, tot pe langa "frumusetea" de Detroit. Toate oraselele astea sunt in Detroit Area. Viza pe care am primit-o atunci a fost de emigrant. De fapt, viza aia nu era pe pasaport, era un dosar cu poza mea pe el sigilat si de la ambasada mi s-a spus ca la aterizare sa ma prezint cu el la birourile de immigration din aeroport. Am gasit un link pe la INS, referitor la K3, aseara citeam si chiar vroiam sa te intreb, banuiesc ca deja il stii: http://uscis.gov/graphics/publicaffairs/newsrels/life081401.htm Oana_B
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'neata la toata lumea ! ei da, a trecut "pericolul", nu ticaia decat un nemernic de metronom pe care un elev il uitase din greseala setat pentru oarecare ora, ei toti +parintii au tars o sperietura, elevul respectiv s-a ales cu o mare rusine, bine macar ca n-a fost intentionat, il exmatriculau astia acum, cu o luna inainte sa gradueze. multumesc celor care m-au intrebat [:)] bun venit lauga_garner si corina! laura, iti doresc sa te afli impreuna cu alesul inimii cat mai repede! din pacate stiu cum este, am asteptat sase luni pana a reusit sotul meu sa vina, insa nu te pot ajuta pentru ca lui nu-i dadeau voie romanii sa plece, viza de la americani am capatat-o pe loc la ambasada. alte timpuri, alte probleme. bun venit din vacante celor care s-au preumblat, olivia, doina, conchita, atins-ai delfinu' au ba? olivia, cine-s cei cu gospel-ul, cum ii cheama? anamaria, sper ca ai gasit chiriasi noi iutre timp, daca nu, cat mai repede! super-lia, ai scapat de termite? parca-l vad pe alex inspectand fiecare gaurica imprejurul casei [:D] weekendu-asta a fost frumos rau, am spalat masinile singura cu al meu fiu, sorin a sapat gradina, au inflorit azaleele albe si multi pomi, pana si dogwoods stau sa le pocneasca mugurii. adevarul e ca-mi place asa de mult iarna incat uit cat e de frumoasa primavara. ne-au raspuns cinci scoli, toate l-au acceptat, mai avem de primit de la duke si sper sa se intample azi-maine. deocamdata emory e in topul listei, mai vedem, nu-s prea filantropi [xx(] gata, v-am ametit destul, o saptamana minunata tuturor!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hia]salutari fetelor!!!![flo]. ma prezit si eu azi[si-eu] cu stiri frumoase....a venit primavara!!!!voi stiti?[:D] azi-dimineata si eu m-am intors dintr-o excursie de la CASCADA NIAGARA.(CANADA) a fost super...dar drumul lung si obositor. VA PUP PE TOATE...SA AVETI O ZI FRUMOASA SI INSORITA !!!!!!!![pup] don't worry....be happy. mona78
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Laura G ... ti-am trimis un e-mail . L-ai primit? L-ai citit? Cleomax ... tare m-am speriat cand am auzit de "bomba" ... ptiu!... bine ca a fost altceva... Noi ne-am trezit dis-de-dimineata cu pofte de pancakes si somnoroasa am inceput a "broda" la ele... in loc de baking powder am pus baking soda ... si va da-ti seama ca au ajuns in gunoi. Apropo! Voi stiti vreo reteta de pancakes (americane)? Daca da si e buna i-a spuneti si la fata aici. Unde credeti ca as putea gasi iepure? Am auzit variante ca acum primavara iepurii nu sunt buni la gust. Adevarat? Mihaelabebe... asa sa stii ca se face treaba... stand pe scaunel si dand indicatii... hi hi hi.... Aaaa... in cateva zile va fi ziua lui soacramea si nu stiu bre ce cadou sa-i fac... vreo sugestie... ca are de toate ... nu-i genul pe care sa o scot din casa la un restaurant ... si nu stiu ce sa fac... anul trecut i-am gatit un meniu romanesc...dar nu vreau sa fac un obicei din asta... Va salut pe toate si pe Domnul MN. ...si o zi placuta ... pupicei mititei. mamica fericita a unui baietel!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by super-lia
Aaaa... in cateva zile va fi ziua lui soacramea si nu stiu bre ce cadou sa-i fac... vreo sugestie... ca are de toate ... nu-i genul pe care sa o scot din casa la un restaurant ... si nu stiu ce sa fac...
ia-i un gift certificate la un salon de cosmetica. chestia cu baking soda/powder am patit-o si eu. da'tu ai uitat vreodata sa pui zahar la cozonac?[:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by simonaM CASCADA NIAGARA.(CANADA) a fost super...dar drumul lung si obositor. VA PUP PE TOATE...SA AVETI O ZI FRUMOASA SI INSORITA !!!!!!!![pup] don't worry....be happy. mona78
meyy, ce de excursii, plimbareata comunitate aci [:D] simona, vad ca esti in mi.,ai auzit de un restaurant romanesc deschis relativ recent, prin '99 parca? gasisem un website si parea foarte misto. parca se chema ceva cu transilvania.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...