Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Fetele din USA,poftiti la o barfa!(11)


Recommended Posts

quote:
Originally posted by super-lia
Unde credeti ca as putea gasi iepure? Am auzit variante ca acum primavara iepurii nu sunt buni la gust. Adevarat?
uite ca nu m-am gandit pana acum sa cumpar iepure, deci habar n-am sa-ti dau vreu sfat. poate la whole foods sa gasesti?!? ce vroiam eu sa-ti spun este ca ieri am mancat tocanita de iepure cu ciuperci. la un restaurant romanesc. si a fost excelent! nu cred sa fi fost congelat, e prima oara cand au in meniu asa ceva. deci era iepure primavaratic si era mmmmmmmmm :)). http://www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=iubibubi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 148
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:
Originally posted by Cleomax
quote:
Originally posted by simonaM CASCADA NIAGARA.(CANADA) a fost super...dar drumul lung si obositor. VA PUP PE TOATE...SA AVETI O ZI FRUMOASA SI INSORITA !!!!!!!![pup] don't worry....be happy. mona78
meyy, ce de excursii, plimbareata comunitate aci [:D] simona, vad ca esti in mi.,ai auzit de un restaurant romanesc deschis relativ recent, prin '99 parca? gasisem un website si parea foarte misto. parca se chema ceva cu transilvania.
Cleo, am fost la restaurantul ala si pot sa zic ca pozele sunt diferite fata de realitate. Astea sunt impresiile mele de mai bine de un an, poate ca acum e altfel. Este in Dearborn, intr-o plaza mica, restaurantul atunci avea vreo 6-7 mese, nu aveau licenta de vandut alcool. Mancarea nu mi-a placut si nici cum arata vesela. Parere personala Oana_B
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mihaela(bebe), am o rugaminte MAAAAAAAAAAAARE!!! Mi-ai spus de prietena ta care a venit anul trecut cu K3, dupa ce a asteptat un an. Poti sa ma pui in legatura cu ea? Ma intereseaza toti pasii pe care i-a urmat, de la casatorie si pana a plecat. E foarte important pentru mine! Iti multumesc mult! [pup] [flo] Laura
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by super-lia
Unde credeti ca as putea gasi iepure? Am auzit variante ca acum primavara iepurii nu sunt buni la gust. Adevarat? mamica fericita a unui baietel!
Eu am gasit iepure acum vreo 3 sapt. la un magazin european, mai exact italian. Merg des pe acolo dar nu am prea vazut. Acum mi-am luat 2 sa am acolo, sa fac acum de PAste o mancarica rece de iepure. [papica]. Abia astept. Eu una stiam ca iepurele salbatec, adica cel din vanat nu este prea bun primavara,adica sunt cam slabi si ogarjiti, dar astia crescuti in custi si la neon, ce sa aiba?? La toti numai bine!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Oana_B
quote:
Originally posted by Cleomax
quote:
Originally posted by simonaM CASCADA NIAGARA.(CANADA) a fost super...dar drumul lung si obositor. VA PUP PE TOATE...SA AVETI O ZI FRUMOASA SI INSORITA !!!!!!!![pup] don't worry....be happy. mona78
meyy, ce de excursii, plimbareata comunitate aci [:D] simona, vad ca esti in mi.,ai auzit de un restaurant romanesc deschis relativ recent, prin '99 parca? gasisem un website si parea foarte misto. parca se chema ceva cu transilvania.
Cleo, am fost la restaurantul ala si pot sa zic ca pozele sunt diferite fata de realitate. Astea sunt impresiile mele de mai bine de un an, poate ca acum e altfel. Este in Dearborn, intr-o plaza mica, restaurantul atunci avea vreo 6-7 mese, nu aveau licenta de vandut alcool. Mancarea nu mi-a placut si nici cum arata vesela. Parere personala Oana_B
Oana_B.....[:D]TU STI A CUI E RESTAURATU...A LUI O COLEGA DE-A MEA.(cu care am lucrat la ford)..O CHAEAM FELICIA..SI PE SOTUL EI CORNEL,si are 2 fete.(laura si andreea)...chiar am vorbit cu ea la telefon si a spus ca si-a inchis restaurantul ca nu ii prea merge...acolo lucrau si fetele ei.ea este o tipa inalta si blonda.eu am dus-o la lucru mult timp cu masina pt ca ea nu a avut masina(cred ca vro 8 luni)......si eu am auzit ca la ea la restaurant lasa mincarea de pe o zi pe alta.dar eu nu am fost niciodata....stiu ca e in dearbon pe micighan st...ea sta pe linga aprozar...randazo.....si vrea sa isi deschida acolo pe undeva ?...s-au acuma s-a mutat...nu stiu ,nu am vorbit cu ea de vreun an de zile.toata lumea vorbeste de rau restaurantu...nici eu nu am vrut sa merg......am o verisoara care sta pe telegraf....cu ford.rd(ea e bogagata )borota ii chaeamapoate ai auzit de ei.....numai ea are casa pe telegraf...ea a fost la restaurant sa manince ceva romanesc si pe cind a venit acasa toata ziua era bolnava[:D] don't worry....be happy. mona78
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

va multumesc fetelor, oana si mona, imi pare rau sa aud asa ceva. da, parca pe site erau si doua fete tinere si ma gandeam eu ca or fi fiicele lor. tare mult imi doresc sa aud de afaceri prospere ale romanilor,de restaurante unde tre sa-ti faci rezervatie cu luni inainte, de serviciu ireprosabil, de comunitatea romana care sa vorbeasca numai de bine despre ele. cine stie, poate odata si odata or sa fie si d-astea, eu continui sa sper [:)]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Cleomax
va multumesc fetelor, oana si mona, imi pare rau sa aud asa ceva. da, parca pe site erau si doua fete tinere si ma gandeam eu ca or fi fiicele lor. tare mult imi doresc sa aud de afaceri prospere ale romanilor,de restaurante unde tre sa-ti faci rezervatie cu luni inainte, de serviciu ireprosabil, de comunitatea romana care sa vorbeasca numai de bine despre ele. cine stie, poate odata si odata or sa fie si d-astea, eu continui sa sper [:)]
pe care site cleo,le-ai vazut.?..... oana ,vreau si eu adresa de web sa ma uit la poze. don't worry....be happy. mona78
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...