Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Fetele din USA,poftiti la o barfa!(11)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 148
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Lia, iti multumesc pt email. Iti voi scrie un pic mai tarziu, pt ca acum am o stare extrem de proasta... Astept sa vina sotul meu de la serviciu, sa 'get online'. Stam online de cand vine de la serviciu si pana ne culcam, cand mai vorbim si la telefon vreo ora, plus dimineata, inainte sa plece la serviciu si in timpul serviciului, intre intalniri, de cate ori are timp sa ma sune... Banuiesc ca intelegi... [pup] [flo] Laura
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Alinuta, zbor placut, distractie maxima si sa va intoarceti cu bine [recevere] Moniq, tara o schimbi de la profilul personal. Laura G, nici nu stiu ce sa zic, e nasol ca nu ai cum sa-i grabesti, pe linkul ala cu K3 chiar scria intr-o nota ca trebuie asteptata aprobarea aplicatiei. Oana_B
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

moni, ai ajuns in sfarsit in az., bine-ai venit [:)] sper ca totul e bine, ca v-ati aranjat si ca n-ati intampinat prea multe probleme, desi sunt convinsa ca e tare dificila o mutare peste ocean. daca ai orice nelamurire, suntem aici! bafta multa si numai bine [flo] alinuta, drum bun si distractie pe cinste! te invidiez, dar ma bucur pentru tine, sa va intoarceti cu bine si cu multe poze si povesti [flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor, am si eu o intrebare (sau mai multe...) Cat e valabil permisul de conducere din Ro in State si cum se procedeaza pt a-l schimba? Probabil ca difera de la stat la stat, asa ca le rog pe fetele din Michigan sa-mi spuna cum au facut ele. Se da examen intreg sau se dau diferente? Thanks [pup] Laura
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor, in legatura cu hartia pe care a luat-o sotul meu de la ambasada inainte de a ne casatori (pt ca ne-a fost solicitata de primarie) - nu atesta ca nu e casatorit, ci era o chestie generala, cum ca USA nu impune restrictii cetatenilor ei in legatura cu cine se casatoresc. Cand a luat hartia asta, ni s-au dat si formularele cu instructiunile respective. Nu ne-a spus nimeni ca putem merge direct la interviu la ambasada in Buc. Laura
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Laura Garner
Fetelor, am si eu o intrebare (sau mai multe...) Cat e valabil permisul de conducere din Ro in State si cum se procedeaza pt a-l schimba? Probabil ca difera de la stat la stat, asa ca le rog pe fetele din Michigan sa-mi spuna cum au facut ele. Se da examen intreg sau se dau diferente?
cel mai bun link este cel de la [url="http://www.michigan.gov/sos/"]SOS[/url] din Michigan. unul mai specific ar fi cel legat de [url="http://www.michigan.gov/sos/0,1607,7-127-1627_8669_9040---,00.html"]carnet[/url] si de [url="http://www.michigan.gov/documents/ROAD_SKILLS_TEST_STUDY_GUIDE_05-02_21935_7.pdf"]self study guide[/url] mircea.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am o problemuta.....pt un incepator unde e mai bine sa-si deschida un cont curent?[bang] Si inca ceva.....tare as vrea sa cumpar un carut mic tip umbrela pt gemeni( eu n-am gemeni...dar sunt mici si m-ar ajuta unul de-ala).......am fost la cateva magazinele.....dar n-am vazut......de ex walmart are pe site-ul lor unul dar nu si in magazinul in care am fost.....ce sa fac?....unde gasesc? moni
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...