Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Mamici de Sept.-Oct. 2004 (9)


Recommended Posts

Da blue77 ai dreptate ca pe vremea mamicilor noastre nu se mai faceau atata analize si ecografii...maica -mea a facut-o pe sor' mea la 32 ani bine merci si acum cine ne vede pe amandoua zice ca ea e sora mai mare si nu io si vorba aia is cu 12 ani mai batrana ca ea [;)]. Acu imi astept sotu si s-o sterg la urgente sa vad ce i cu iritatia sau intoxicatia pe care o am ca nu mai am rabdare pana maine. La inceput am crezut ca i rubeola da vaz ca punctele mici is localizate numai pe obraji si barbie si nu- s albicioase deci n-o fi da tot am inima cat un purice.. mari
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 149
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Salut, fetelor! Intrasem sa va spun ce carte amuzanta am cumparat..... si am dat de mesajul lui Mel. [q][q] Nu-mi vine sa cred si ma framanta faptul ca nu stim mai mult. Stie cineva ceva? Ca din mesajul ei nu reiese ce s-a intamplat. Mina, trista foarte pentru Mel
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani!tuturor Floricelelor, si nu in ultimul rand tuturor doamnelor!caci fiecare suntem frumoase ca o floare!mai ales acuma ca suntem viitoare mamici! Azi am iesit in oras la plimbare impreuna cu taticul si mi-am luat pentru prima data pantalonii cu burtica oficiali, si bluzitza de gravidutze si sunt tare incantata de noul meu look!!! Va pup pe toate si astept vesti mai bune de la Mel si celelalte fete care mai au inca gretzuri!Sunt cu sufletul alaturi de voi! O veste: bebelusul meu scump si drag face ture bune in burtica mea si a lui de fapt...[:D] si imi este fff drag! este foarte activ si parca se da tumba prin burtica!de dimineazta pana seara! [pup][pup][pup] Ana si puiutul din burtica
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ce intrebare buna, chiar voiam sa stiu si eu daca cineva a simitit bebeul deja in burtica. eu am 19 sapt. si inca n-am simtit nimic. am citit ca la prima sarcina se misca pe la sf. lunii 5. Ce se intimpla cu mel? Sa speram ca nu e ceva grav si sa fie puternica. Catinca, mamica cu baietel in burtica
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata, nu am mai reusit sa intru de 3 zile pe forum, dar doresc tuturor floricelelor multa sanatate si La Multi Ani! am vazut si mesajul lui Mel, ce se intampla oare?? sper sa ne dea ceva vesti bune! pe mine ma sperie cumplit, atatea probleme... eu sunt putin racita, imi curge nasul, si ma doare capul.. sper ca sunteti bine! Cali
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hello burtici! Ana, tu la cate saptamani ai simtit prima data bebe-ul? Fetele voi ce vitamine pre-natale luati? A luat cineva "New Life" facute de California Fitness? Va pup pe toate si va doresc sa multa sanatate - voua si bebeilor din burtici! Cristiana & bebe 16 saptamani
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...