Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Mamici de Sept.-Oct. 2004 (9)


Recommended Posts

[bang][bang] pai fetelor ce se intampla? Alina?BB23, nu-mi vine sa cred! Eu va zic si chiar va rog, aveti grija de voi!imbracativa gros!eu inca mai port pantaloni scurti pe sub pantalonii care ii iau pe mine!si maieu adanc bagat in pantaloni!nu stati cu spatele gol!si mai ales lasati parada modei la o parte!pe bune!o mica raceala sau te miri ce viroza si gata!apar problemele!Mie nu-mi pasa ca arat ca o babutza si mai mult decat atat nu-mi pasa nici ce zice sefu de noul meu look! nu are decat sa nu se uite!AVETI GRIJA DE VOI!!!! si Mel?de ea nu mai stie nimeni nimic? Imi pare rau de cele intamplate in ultima vreme!sincer ma ia cu frica cand deschid forumul![q][q] Alina, tu ai avut ceva probleme?din cate imi amintesc eu nu... AAA si cu bebelusul meu, da, misca , e tare zglobiu!Eu il simt de la 17-18 saptamani, la inceput asa ca un fluturas, iar acum deja il simt mai tare, eu am intrat acuma in saptamana 20. poate bebelusul meu e mai neastamparat de aceea il simt, dar nu am cum sa ma insel pentru ca e o miscare tare dragutza, nu se simte tare, dar asa din cand in cand simt cate o bataie, e tare dulce! Abia astept sa mergem la Cluj, sa vedem ce mai face, deja nu mai am rabdare!Aseara mi-au pus nasii mei sare in cap...si dupa gestul meu cica ar fi fetitza!!![:)]dar inca nu e oficial pana nu ne spune si nenea doctorul! Va pup pe toate si va rog din suflet aveti graja de voi!!!!imbracativa bine ca vremea e inca inselatoare! Ana si puiutul din burtica
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 149
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Cali, eu zic ca daca raceala persista ia si vitamina C si paracetamol, dar cel mai bine e sa te duci la medicul de familie sa te vada!nu e bine sa ignoram chiar si o simpla raceala!mai bine sa iti spuna medicul tau de familie ce sa faci sa iti treaca! numa bine! Ana si puiutul din burtica
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

cali - si eu am cam racit cu vremea asta schimbatoare. medicul meu (in care am toata increderea) mi-a dat sa iau 2 paracetamol pe zi, o pastila efervescenta de calcevit si vitamina c. daca adaugi si ceaiuri fierbinti, o sa vezi ca o sa iti treaca repede. marcela si [copil] din burtica - DPN 5 sept - dr. nayel cfr2
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[q]BB23, imi pare tare rau pentru ce s-a intamplat. Sper din tot sufletul sa fii tare si sa poti trece peste aceasta perioada nu tocmai usoara. Sa ai grija de tine si iti urez ca in curand sa poti sa te bucuri de o alta sarcina care sa decurga bine pana la capat. Eu inca nu ma simt prea bine, am inca dureri de cap si greturi. Sper sa treaca in curand, mai ales ca miercuri am 14 saptamani. Sper sa aud numai bine despre voi cand ma uit pe forum data viitoare. Va pup dulce de tot, Daniela Veuger si bebe mic din burtic
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

georgiana - eu vreau sa fac ecografie morfologica pentru detectarea eventualelor anomalii, care se vad cel mai devreme incepand cu saptamana 18. eu tocmai am intrat in saptamana 19 si voiam sa stiu cand este cel mai bine sa mergi pentru ca medicul sa poata vedea foarte bine totul. marcela si [copil] din burtica - DPN 5 sept - dr. nayel cfr2
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetele! Alina imi pare sincer rau! Sunt alaturi de tine! Eu ma simt bine am fost azi la medic mi-a facut doar control pt medicul de la eco azi nu era la spital, ma voi duce vineri pt eco in concluzie. Va pup Mada,un om. Cu frica lui Dumnezeu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...