Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Mamici de Sept.-Oct. 2004 (9)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 149
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Lorelai,imi pare foarte rau pentru ceea ce ti s-a intamplat...incearca sa ai incredere mai multa in D-zeu....stie el ce face....roaga-te, ca data viitoare sa ai mai multa putere, sanatate si curaj...pana atunci pregateste-te pentru urmatorul bebic, care cu siguranta va veni.....Te pup dulce... ALINA BB23 - 11 sapt.-Constanta
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[:D]Salut, fetelor, Eu ma simt azi mult mai bine decat zilele trecute. N-am mai avut greturi si durerea de cap aproape ca a disparut. Pufymic, si eu am probleme cu orice mijloc de transport, fie ca e masina, autobuz, tren. Maine o sa calatoresc cam mult cu masina si mi-e cam groaza.Merci tare mult pentru uarile adresate prietenei mele. Acum ma retrag ca am ceva treaba.Sper sa aud numai de bine. [pup] Daniela Veuger si bebe mic din burtic
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

LA multi ani Blue multa fericire alaturi de baietelul si de sotul tau! Nu va pot scrie mai mult pt ca ma simt ingrozitor si ma duc sa ma intind in pat. Am intrat sa vad ce mai faceti si m-au intristat ingrozitor vestile aflate. M-am si speriat putin. Mi se parea ca la 14 sapt nu se mai poate intampla nimic rau dar uite ca pericolul nu a trecut. Pupici Mel 14 sapt
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani, blue! Multa sanatate, fericire si tot ce-ti doresti alaturi de cei dragi tie! Mel draga, si eu m-am speriat ingrozitor cand am citit vestile proaste(lorelai si flory)...inca nu mi-am revenit... Si mi-e ingrozitor de frica ....! Sa dea Dumnezeu sa nu mai avem astfel de vesti! Georgiana pe unde mai e? Vrabiuta? Pe unde sunt burticile mai "vechi"???? Pupic, Ioana si bb mic(14 sapt)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...