Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Mamici de Sept.-Oct. 2004 (9)


Recommended Posts

Cristina, La multi ani si tot ce iti doresti! Sa fii fericita! Eu am dat startul la felicitari in februarie si acuma de ziua ta .... am uitat scuze...[bang] Ieri am tot vrut sa va scriu si tot uitam ce vreu sa va spun. Am fost la ORL ca ma doare o ureche de sambata si bineinteles ca am facut otita la urechea dreapta, dar nu mi-a dat nici un medicament data fiind situatia, doar sa stau la cald cu ea. Cristina (mcm), da-ne si noua o veste cu esti, cum te simti daca esti acasa! Eu azi mi-am luat o zi de concediu si stau si maine acasa ca e ziua NATO si ne-au dat liber. Va pup Mada,un om. Cu frica lui Dumnezeu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 149
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Buna dimineata [biz]gravidutele!!!!!! Blue, "La multi ani" fericiti alaturi de familia ta si cei dragi, sa fiti sanatorsi si voiosi!! Distractie [papica][pahar][cina2]placuta!!!!! Eu astazi sunt fericita [berica].....in sfarsit merg si eu la eco....abia astept sa vad ce face bebicul.... ALINA BB23 - 11 sapt.-Constanta
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am revenit, in primul rand mii de scuze pentru absenta si multumiri celor care v-ati interesat de mine. Am fost in concediu si PC-ul de acasa s-a virusat asa ca nu am reusit sa intru pe net. Suntem bine, multumim lui Dumnezeu, la eco a fost minunat, bebe misca non stop, a aplaudat cand ne-a vazut, avea 12 saptamani si o zi, 5,71 cm si 56 g iar Dr. Iosup ne-a zis ca are putza. I-a facut si poza si a oferit-o sotului meu care a fost foarte incantat. Avand deja fata, cred ca in sufletul lui isi dorea si un baietel desi nu a zis niciodata acest lucru. In rest totul e ok, mi-a zis ca totul merge bine doar ca ar fi bine sa trec la program de 6 ore pentru ca e prea obositor programul meu de 9 chiar 10 ore/zi. Voi ce mai ziceti? Geo DPN 10 oct.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

FElicitari Georgiana pt putzulica. Cred ca esti in culmea fericirii!!! Maine merg si eu la dr Iosup dar am mari emotii cu drumul. Nu stiu daca am sa reusesc sa ajung. Eu stau in Pitesti asa ca imi va fi extrem de greu sa ajung avand in vedre starea de rau pe care o am. Fetelor deja sunt disperata: daca ma tine toata sarcina? Mai vomita careva in fiecare zi sau am ramas unicat? Pupici Mel 14 sapt
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna burtici! Blue desi cu intarziere iti urez si eu "La multi ani"sa fi sanatoasa si fericita! Georgiana felicitari pentru bb mic cu putzica.Sper sa-mi zica si mie ca este baietel desi nici fetita daca este nu-mi displace.Sanatosi sa fie micutii. [pup]Cristina[gravi]&[copil]Cristina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lista burticilor : Catinca, DPN=27 Aug BAIETEL Ana_a, DPN=30 Aug anne33, DPN=01 Sept Vrabiuta, DPN=05 Sept Mina, DPN=10-11 Sept alinah, DPN=11Sept roxana_oana, DPN=17 Sept Blue77, DPN=19 Sept BAIETEL Raluca B, DPN=22 Sept Mari74, DPN=22 Sept Doxi, DPN=24 Sept Roadre, DPN=24 Sept Camitza, DPN=25 Sept Mel_g, DPN=25 Sept Corina G, DPN=28 Sept mcm, DPN=28 Sept Cali, DPN=29 Sept Onilari, DPN=29 Sept qstavarachr, DPN=30 Sept Mada, DPN=01 Oct pufymic, DPN=3 Oct sau 29 Sept Monicatud, DPN=04 Oct Cristina78, DPN=05 Oct danyce, DPN=07 Oct Georgiana.david, DPN=10 Oct BAIETEL BB23, DPN=15-20 Oct Vali02, DPN=17 Oct nature, DPN=19 Oct babirusa, DPN=21 Oct Garofitza, DPN=22 Oct camys_2000, DPN=31 Oct saory marimar cristia ralucule Stiu ca mai sunt mamici care au aflat deja sexul bb-ului - asa ca va rog sa mai scrieti o data ca sa completam listuta ok?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Tocmai m-am intors de la doftor cu vesti bune . L-am vazut pe bebe la eco un puturosel si jumatate caci de abia abia se misca insa ce m-a nemultumit pe mine a fost ca nu mi-a putut spune sexul nea doftoru. Cica tocmai in sapt 20 imi poate spune cu exactitate si ma intreb cum de unele dintre voi ati aflat? Ma gandesc ca nu o fi avand un ecograf performant... Mi-am facut si analizele si bineinteles ca nu m-am putut abtine sa nu fac si triplu test, rezultatul aflandu-l de abia sapt viitoare. pupici si sa aveti grija de voi si de burtici! Mari 15 sapt si 1 zi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...