Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

placenta inserata in josul uterului


Recommended Posts

quote:
Originally posted by Ella
"carrie draga se vede ca esti tinara si fara experienta...dintisorii se vor schimba de 3 ori la inceput nu-s delok grozavi dupaia se va regenera...si sa te pregatesti pt noptile de critica in cazul dintilor....anumiti copii cind incep sa le creasca dinti nu maninca vomita si chiar fac temperatura dar nu-ti face probleme DrLisa"[/size] Cum adica se schimba dintisorii de trei ori???.-.sau e vorba de altceva si eu nu am înteles??..ce nu sînt grozavi la început??? cine se regenereaza ,DINTIIIIIIII????? [alcool][mariaj] Ella
Off topic, dar niste chestii trebuie lamurite. Dr. Lisa ne scrie din mileniul sapte, de pe vremea cand dintii se schimba de trei ori si dupa aia se regenereaza. Probabil limba romana se de-genereaza, da asta-i alta problema... Julie
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 24
  • Creat
  • Ultimul răspuns
mey! in leg cu drlisa, e grav pt ca e f posibil ca unele persoane sa o ia in serios..... nu se stie niciodata....si nici nostim nu mi se pare, sunt niste glumite de 2 lei care mie imi suna a bataie de joc fata de oameni cu probleme care numai de astfel de umor nu au chef.... allya si alex-dinu (28 oct 2003) http://community.webshots.com/user/allyalex
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...