Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Timisoara... si locuitorii ei....


Recommended Posts

Timisoara este intr-adevar un oras superb! Sint nascuta si crescuta la Timisoara, plecata de multisor departe, dar dorul de frumosul oras de pe Bega e tot mai viu! Parcul Rozelor este neegalat in amintirile mele (sper sa fie si acum tot asa de frumos si de aranjat ca pe vremea copilariei). Cel putin pe unde am umblat eu nu am vazut un parc al trandafirilor care sa se poata compara cu Parcul Rozelor! De aceea mi-am inconjurat casa de trandafiri aici unde iarna nu e friguroasa ci cumplita, ii ingrijesc, ii acopar in timpul iernii, ii protejez cum pot, iar primavara ei pur si simplu explodeaza de flori, ma intreaba lumea ce fel de trandafiri am si ce le fac iar eu le povestesc de Timisoara si de frumosul ei parc si sint convinsi bietii canadieni ca orasul nostru este cel mai celebru din cite pot exista! In ceea ce ma prveste asa este! Unde as putea vedea niste poze cu Parcul Rozelor? Exista vreun site internet? merci AlbaIulia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 92
  • Creat
  • Ultimul răspuns
  • 5 weeks later...
Salut fete, ce-as mai putea adauga eu la tot ce s-a spus despre Timisoara ?! Nu prea multe...Este un oras frumos, creste si se dezvolta in fiecare an. Poate spre deosebire de alte zone din tara diferenta e ca aici se misca totusi ceva inspre bine. Ritmul ar putea fi insa mai accelerat. Imi doresc sa vad cat mai repede o Timisoara fara cladiri lasate in paragina, la care se lucreaza de ceva timp, fara drumuri proaste si asa mai departe. E bine ca sunt multi care iubesc acest oras deci exista o speranta ca intr-o buna zi Timisoara va fi cu adevarat un oras european. Fondul uman exista, mai ramane sa putem mana pe treaba si sa facem sa straluceasca orasul de pe Bega. Va pup pe toate si va trimit pe calea net-ului putin parfum de trandafir din Parcul Rozelor :) Mariaa.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
Salutare, cimisoreni si cimisorence! Eu sunt Denisa, nascuta in Timisoara si... cam atat (din pacate[bang])! Adica am stat doar primele doua saptamani din viata acolo, si inca vreo 3 luni, in urma cu trei ani, dar asta nu inseamna ca nu iubesc TM sau ca nu ma simt ca acasa aici. Din pacate, ajung destul de rar. Acum stau in Deva, dar sper sa ma primiti si pe mine in [grup]ul vostru. Va tzuc! [pup] Nu Denisa [bonjovi]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...
Haideti mai fetelor ce sa intamplat cu voi![bang] Scrieti asa rar la subiectul asta de nu pot sa cred,Timisoara e asa frumoasa,locuitorii ei sunt oameni deosebiti si calzi! Dovediti asta,haide-ti sa vb despre orasul nostru,haide-ti sa ne cunoastem,sa legam prietenii! Roxi si bb Rares 9. april.2002 http://ca.f2.pg.photos.yahoo.com/saracutionela
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
ciao timisoreni, am vrut sa va spun ca eu am locuit vreo 2ani la timisoara si mi-a placut fff mult ,atat orasul cat si oamenii. asa ca felicitari,sunteti deosebiti si-mi amintesc cu drag de multi de pe acolo. am nascut acolo la voi .....si multe altele! sa fiti sanatosi si la fel mereu,sunteti un exemplu bun. gulshan gulshan
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...