Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Mamica de mai-iunie (33)


Recommended Posts

"La Multi Ani!" tuturor mamicilor cu nume de flori!Sa va fie viata ca o primavara, iar minunile din burtici sa va aduca numai bucurii! Celor ca mine(care n-au nume florale) le doresc o superba duminica de Florii alaturi de cei dragi! loredana &raducu din burtica de 32 saptamani
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 185
  • Creat
  • Ultimul răspuns
buna fetelor nu am mai scris de 2-3 zile, caci vremea de afara te indeamna la curatenie de primavara si pregatiri de Pashte. vad ca activitatea pe forum e roditoare si o zi-doua daca nu intri ai de recuperat[:D] Am vazut si eu pozele acelea si sincer mi-au dat lacrimile de emotie cand am vazut [bibe] cum iese...Eu si al meu sotz ne-am hotarat ca el sa fie cu mine tot timpul, urmand ca in timpul expulziei sa stea undeva in spatele meu(exact cum spuneati si voi, chiar nu trebe sa vada caci nici noi nu vedem exact asha cum vede doctorul)....oricum, mie personal mi s-ar parea ciudat ca tatal copilului sa nu fie prezent in camera cand i se nashte copilul, ci se fie undeva pe hol impreuna cu rubedeniile...dar ma rog, asta e doar parerea mea. In sfarsit am intrat si eu in sapt 32[gravi] si incep sa ma simt greoaie, mai ales serile cand realmente chinul e mare pana imi gasesc pozitiunea de somn...dar deh bebelul sa fie bine, ca mami poa sa rabde. Pupici dulci la burtici si un week-end placut! gabitza [bis]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

LA MULTI ANI!!! [bum][bum][bum][batetoba][bis][bis][bis] [cheers][cheers][cor][disco] Tuturor florilor de pe la noi... sa fiti sanatoase, sa aveti parte numai de bucurii, bebei frumosi si sanatosi, dragoste multa sa va inconjoare, sa va dea Dumnezeu tot ce va doriti in viata! Nally [gravi] 34+ saptamani si [baietel]din burtica
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

LA MULTI ANI si din partea mea tuturor floricelelor si multi pupici [pup]
Irinusha Hi hi mersi ptr incurajari ,poate ca ai drepatate ,la bebele tau cred ca bietul doctoras cadea pe spate ,insa tu stai linistita c si mie mi se pare normal greutatea bebelinei mele si a bebelushului tau si a tuturor bebeilor ,in fond ce mai conteaza cu cate kg se naste ??Important e sa fie sanatos si apoi mai bine mai grasunel decat slabut ,nu?
Gabitza mey lasa mey nu mai face curatenie ,iti obosesti burtica ,ia-o asa mai usor ,eu doar cand spal vase incep sa gafai si sa ma doara toate cele ,ca sa nu-ti mai zic de sira spinari ca simt ca ma rup in doua bucati.Oricum spor la munca daca kiar ai de gand sa faci trebutza.
Nally are dreptate mama ta ,e lasa ca ne descuracam noi intr-un fel nu??
Apropo fetele mi-s dat doctorasul a foaie ca cica din saptamana 34 sa incep sa-i numar miscarile bebelinei adika sa vad daca intre 10-15 minute se misca de 10 ori ,asa ca de saptamana viitoare ,voi incepe sa numar si sa stau sa-i pandesc miscarile Ayumitzei .Voua va dat sa faci asa ceva?? Eryka & sufletzica din burtica (33 sapt.)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ce floricica frumoasa![cool] [pup] Esti o dulce si juma'[bis][bis][bis]!!!! Si nu mai plange mey ca nu ti se vede burticutzu! Ca se vede!!! Si inca ....[cheers] Sa-ti traiasca! [dual] Pupici la toate floricelele! [pup] [flo] Nally [gravi] 34+ saptamani si [baietel]din burtica
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...