Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Mamica de mai-iunie (33)


Recommended Posts

Irinusha,la multi ani si sa fiti sanatosi si multa [il],va doresc!!!(noroc cu Nally,ca [hc]de mine[:I],nici nu am vazut ca astazi sarbatoriti...) Laurina,cred ca a fost chiar placut in parc!Sa ne spui cum a iesit filmuletul pe care l-ai facut. iuliana & [cavaler]din burtica (27+ sap.)[paste]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 185
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Mai fetelor, ce zi urata am[bang][bang], mai intru si eu la repezeala sa citesc ce si cum sa mai imi treaca dracusorii, ca toata lumea zbiara pe aici si eu am 2 lucrari intarziate din cauza ca nu am masina sa ma deplasez si parca vad ca tot eu am de dat explicatii, dupa ce ca nu-i vina mea, dar abia astept sa zica cineva ceva, numai....[haibat] Masina este plecata cu menajera sefei s-o duca la doctor ca a muscat-o pisica (sefei), care este cam dusa cu pluta, cam la 6 luni capseaza rau pana la sange pe cineva, doamne fereste!! Iuliana, ce vointa, bravo, eu nu as fi rezistat desi nu sunt pofticioasa de fel, dar ceva bun, intodeauna are loc la mine:)) Gabitza bine ai venit la noi[flo] De tarife va spun ce stiu eu: nastere normala 100 euro, cezariana 150 euro, dr. neonatolog 1000000 lei, moasa 500000 sau 1000000, asistenta ce are copilul in grija 300-500 mii, si tot asa un cearceaf schimbat 30-50 mii, plus cine mai stie... Irinusha La multi multi multi ani !!! sa aveti impreuna si o surprizuca sanatoasa, frumoasa si voioasa!!![flo] pupici Laura cu bebita [hagi], sapt 27+
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hai anacami poate iese ceva bun din trataivele cu rcs-ul! Ca tare aiurea e sa dai o zi intreaga refresh si sa nu vezi nimic schimbat! [:(] Cady cum sunt primele impresii de mamica cu burtika in concediu acasica? [pup] [pup] [pup] Nally [gravi] 33 saptamani si [baietel]din burtica
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bineinteles ca in Bucuresti "costa" mai mult decat la Piatra Neamt ca doar si salariile sunt mai mari! Intrebarea mea: si daca totusi nu am de unde sa-i dau?! Voi stiti cate femei insarcinate nu merg macar odata la doctor pe parcursul sarcinii?! E vorba de ignoranta, educatie sau/si inconstienta.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...