Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

am visat ...


Recommended Posts

  • Răspunsuri 17
  • Creat
  • Ultimul răspuns
de obicei se spune ca visele au legatura cu ce faci ziua. Daca toata ziua ai stat aici pe forum si ai citit despre biserica, atunci.....poate avea o explictie. Ce inseamna...nu stiu. capul sus, va rasari soarele si pe stada noastra.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citisem undeva pe www.acvaria.com ca biserica inseamna nevoie de ocrotire, de liniste sufleteasca, de protectzie atunci cand te visezi in interiorul ei sau in apropiere. Atunci cand o visezi indepartata cica ar insemna incredere, sperantza.
Pe un alt site (www.ournet.md) am gasit urmatoarele:
Biserica - Semn bun, caci cineva te ocroteste si iti ve face mult bine; daca visezi ca se surpa, e semn rau. Inseamna ghinion, necaz .
Eu nu prea cred in vise, dar am uneori unele care se repeta ,in care imi apar anumite obiecte si imagini care "le vad" cu okiul mintzii obsesiv si atunci de curiozitate ma mai uit intr-un dictzionar de vise de pe internet. Hai noroc si sanatate- ca-i mai buna decat toate!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bey, fetelor... eu l-am visat marti, spre miercuri pe Papa de la Roma!!! Färä misto!!!...se apleca spre mine si-mi intindea mina peste cap!!!...dupä care m-am trezit, cä a sunat ceasul!! Nici prin gind nu mi-a trecut sä vorbesc de el, sau sä-l fi väzut la TV!!...si eu stiu cä visezi nopatea ce "träiesti" ziua, dar in cazul ästa sint sigurä!! Asta ce inseamnä??...cä la Acvaria nu am gäsit!! Pupici de la Cami.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...