Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

am visat ...


Recommended Posts

quote:
Originally posted by janib
Da cand visezi soricei ce inseamana. Ca de astia nu discut nici in vis.... jb
Inseamna ca esti [gravi] sau ca o sa ai un bebe cat mai repede. Si eu am visat soricei in prima luna de sarcina, nu stiam ca sunt insarcinatata [;)] Mariana & Vladutz
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 17
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Eu uneori am incredere in visele mele, desi nu le interpretez uitandu-ma in carti ci dupa cum simt, sa zic, si cand ma visez in biserica imi merge bine, de ex ultima data, cand am venit aici in Fr, tot cautam casa sa stam, si numai prin imobiliare mergeam, si tot nimic satisfacator nu gaseam. Apoi intr-o noapte am visat ca si tine, Camelia, numai ca in loc de papa l-am visat pe preotul meu din Ro, care de fel ma linisteste cand merg la el, si tot asa, ma binecuvanta in biserica, vorbea cu mine si punea mana pe capul meu, si a 2-a zi,exact ultima casa ce-o aveam programata s-o vedem, deja facandu-ne planuri ce facem dupa asta, ce alte agentii sa mai vedem, deci exact ultima casa ne-a placut la amandoi, si am si facut actele, si suntem tare multumiti. Deci pt mine, sa ma visez in biserica, e bine,de fiecare data a fost (si tot asa, nu inseamna ca m-am gandit la asta inainte sa dorm).
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...