Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

la 3 m sub pamant


Recommended Posts

Danza, M-am uitat la pozele tale si nu ma mai saturam de ele. Esti superba, ai niste ochi innebunitori si niste trasaturi minunate. Copilasul este super reusit. Da-mi voie sa-ti spun ca nu te potrivesti deloc cu ex-ul tau, areti mult mai bine si din ochii tai transpare o frumusete interioara ceea ce la el nu vad. Ai grija de tine si de copilas, ai 25 de ani, viata abia acum incepe ! Ai incredere in tine si in viitorul tau, ai mare grija sa alegi bine de acum inainte caci barbatii vor roii in jurul tau ! Sint sigura ca ai sa intilnesti un om minunat care sa te iubeasca pe tine si pe Danut toata viata, sa va faca fericiti asa cum meritati !
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 189
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Danza, in ultimul timp nu am mai intrat pe DC din lipsa de timp. Stiam ca ai ceva probleme dar nu stiam ce. Imi pare tare rau ca treci prin aceste incercari, dar imi pare bine ca esti tare si reusesti sa treci cu bine, atat pentru tine, cat mai ales pentru Danut, care merita o viata frumoasa, linistita, fara jocul "de-a tata - uite-l - nu e". Cred ca e mai bine daca ai luat aceasta hatarare mai dura, dar mai inteleapta. Am citit toate paginile in ideea de a vedea ca iti revii, si ma bucur foarte mult pentru tine. Trebuie sa-ti traiesti viata in continuare, sa faci planuri si sa ai vise. Iti urez mult bine si oricand ai nevoie de un prieten, trimite un mail. Pupici pentru voi amandoi: Danza si Danut. Alina si [copil] Andra - 2 ani !!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dana, ex-ul tau mi se pare un nemernic! Si pana la 18 ani cu ce o sa traiasca Danutz? Cu aer? Vorba Adelei, dupa 18 ani sa-si vada si el baiatul. Ma intreb daca nu cumva si cealalta a fost pacalita de el si nu are nici o vina. Daca el i-o fi spus ca e liber precum pasarea cerului...iti dai seama ca bine nu i-a picat cand te-a vazut. Apoi a cusut el cu ata alba totul si uite asa va duce cu zaharelul pe amandoua. Dana, NU VA MERITA! Multa putere draga mea! Ai grija de Danutz, ca doar el conteaza. Claudia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Draga Dana, nu te mai consuma, nu merita. Din tot ce-ai povestit eu cred ca-i lipsesc cateva doage individului si ca e un netrebnic. Imi pare rau pentru puiutul tau ca are un astfel de tata, dar si el cu siguranta ca merita ceva mult mai bun. Fruntea sus, ai toate atuurile, viata ta abia incepe! [:X][pup] Ruxi si Clara pisicuta, 1 an si 7 luni Implinirea cea mai mare pentru o femeie este acea de a fi MAMA
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

draga mea, mi se pare de prost gust sa spui ca mama ei ar fi oferit-o pe tava inclusa in pretul apartamentului.ce vina avea mama ei nu am inteles.si mai ales de ce o acuzi pe ea.fata este majora vaccinata,presupun si face ce o taie capul.si daca maica-sa stia si ar fi fost contra crezi ca se rezolva ceva?de ce arunci toata vina pe ele?!nici barbatul tau nu a fost tocmai un sfant si nu cred ca nu i-a placut.si cred ca in primul rand trebuia sa se gandeasca el ca are familie-nevasta si copil nu tipa cu care traieste.tipa logic,stia ca este casatorit ca are un copil.si a ramas cu el in aceste conditii,nu?el a fost magarul si nesimtitul care nu ti-a spus,nu s-a gandit la tine si la copilul lui.el a ales sa stea cu individa.nu l-a fortat nimeni. asa ca fruntea sus,gandeste-te unde ai gresit,nu arunca numai vina pe el si mergi mai departe.gandeste logic si rational! succes
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

draga , mariagi.... de prost gust de exprimi...tu.... poate intr-adevar mama aleia...poate, nu a gresit cu nimic... dar fi si tu mai artistica in exprimare....si nu mai despica firul in patru ...la propozitiile unei fete..pe care nici macar nu o cunosti..si care este intr-o situatie...pe care nu ai vrea tu sa o ai...sunt sigura... Maria&Vladut
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Draga MariaM, vad ca toata lumea pe aici o compatimeste si o plange.dar nimeni nu are curajul sa rupa pisica in doua.si nu am spus ca ma bucur ca trece prin asa ceva,imi pare rau pentru ea.dar sa fim relaiste.are un copil sanatos,ea este sanatoasa,este tanara,viata merge inainte. sunt altii cu probleme mult mai grave decat ale ei.sa-i multumeasca Domnului ca a vazut ce om este si gata! si scuza-ma daca exprimarea mea nu este artistica a ei cu "tarfa" de la CT cum se numeste?! viata nu este o telenovela este o lupta.si doar cel puternic castiga.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

asa este...toata lumea o compatimeste ca are de ce....pur si simplu... si stai linistita ca sigur ii multumeste lui Dumnezeu ca sunt sanatosi si ea si copilul... dar...ghinionul ei...asta este problema ei grava...si ..da...au si altii problemele lor..si fiecare vorbeste despre ele sau nu... lasa la aprecierea mea...sa o compatimesc cat vreau...si sa rup pisica in doua cum vreau eu... si inca o data... termenul de tarfa..l-as folosi si eu ..pt una care s-ar da la al meu..stiind ca este cu mine....si nu numai atat... si daca nu-ti convine ce scriu aici majoritatea fetelor...nu mai posta...e simplu...sau considera ca ai rupt tu pisica in doua si gata. O zi buna... Maria&Vladut
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

MariaM, consider ca traim intr-o tara libera in care ne putem exprima opinia fiecare.daca nu jignim nu vad de ce nu putem spune ce gandim. este o problema generala in tara asta,ne plangem mai mult de mila decat sa judecam si sa luam decizii.dure sau nu ar trebui luate. parerea mea.avem cu totii dreptul la pareri,nu-i asa?! ps:si daca totusi el o iubeste,asta ramane de vazut in timp,cum sa o mai poreclim atunci?! si stii proverbul cu cine arunca primul piatra..
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salut, Si eu sunt de acord cu Mariagi,nu trebuie sa judecam asa de aspru pe noua prietena, nu e neaparat o tarfa daca s-a indragostit de un barbat---oricum , nu era casatorit, el singur a ales cum sa isi duca viata. Fiecare om are dreptul la opinie si are dreptul sa-si traiasca viata precum se simte mai bine, daca el nu s-a simtit responsabil ca are copil, cu atat mai mult, noua prietena nu are de ce sa o faca. Si mai este o treaba, de ce sa nu iti spui parerea , aici, pe forum? De ce daca nu compatimesti nu trebuie sa iti spui parerea? Numai oamenii slabi asteapta sa fie compatimiti , traiesc din gandul ca si ceilalti ii plang. Eu spun ca e mai bine sa imbarbatezi pe cineva decat sa compatimesti, mai ales cand treci prin clipe grele. Danza a avut probleme mai demult, nu erau casatoriti...omul si-a ales alt drum, e timpul ca si ea sa isi aleaga un drum nou, mult mai luminos, curaj si rabdare, numai cei puternici reusesc. Criss
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...