Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

la 3 m sub pamant


Recommended Posts

Dana, banuiesc ca-ti este tare greu, banuiesc ca e oribil ce ti se intampla, dar esti tanara, esti frumoasa si ai un copil minunat. n-ai ce cauta "six feet under" :)! te cred ca acum nu vezi nici o solutie, ca totul pare ca s-a sfarsit, dar intotdeauna Dumnezeu si timpul le rezolva pe toate. trebuie sa fii puternica, pentru tine si pentru Danut. [flo] [pup] si s-auzim de bine! http://www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=iubibubi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 189
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Imi pare tare rau, scumpa Danza, ca treci prin asa ceva! Dar nu te lasa coplesita! Avea cineva o vorba care ma facea sa rid: "Vine altul... ca tramvaiul!" [:D] Capul sus si fii sigura ca in curind totul va fi bine. Suntem alaturi de tine! PS: Ce inseamna CT? E cumva prescurtarea de la Constanta, ca altceva nu-mi vine in minte... ~Otilia&LaAdelita~ [fetita]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Danza, eu as incerca sa fiu cat mai ocupata cu serviciul, as face ore suplimentare eventual(daca se poate), m-as ingriji, as iesi cu Danut la plimbare sau in oras pur si simplu, as iesi cu prietenii, as face in asa fel incap sa imi umplu programul, astfel incat sa nu mai am timp sa respir si sa ma gandesc la ce s-a intamplat. Tot ce mi-ar aminti de el, as duce undeva, ca sa uit! Eu cred ca esti puternica si ca o sa treci peste tot, iar in final tot el va regreta ca a facut ce a facut. Si sunt convinsa ca vei fi fericita mai incolo si ca vei cunoaste pe cineva care sa te aprecieze cum trebuie. Multi multi [pup][pup][pup] si ai incredere ca va fi totul bine! Alina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[xx(] Ce porc... Danza, esti una din cele mai frumoase mamici de pe site-ul asta,daca nu ccea mai frumoasa, te-.am admirat de multe ori in poze. Din mesajele tale se vede ca esti inteligenta si cu bun-simt.Nu inteleg cum poate un barbat sa intoarca spatele unei asemenea femei, mai ales cand cu ea are un copil, o bomboana de baiat... Niciodata nu am inteles cum pot fi unii atat de porcani,dar sunt.. Acum e greu,sper sa va fie bine cat mai curand! Laura si papusica din burtik (34 saptamani) [img]http://skins.hotbar.com/skins/ecardsSite/ec/newbab/newbaby_humor_0418_2_prv.gif [/img]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am citit povestea si ... [q] M-am uitat la fotografiile voastre si ... [bang] [bang] [bang]... cum poate un barbat cu capul pe umeri sa paraseasca asa ceva? Eu nu mai inteleg nimic! Danza, sincer imi pare tare rau ca treci prin momente atat de grele, ca suferi asa de mult si ca Danut sufera si el. Dar in viata dupa rau vine si bine. Iti doresc sa se intample cat mai repede si sa fii din nou foarte fericita! Laura http://photos.yahoo.com/laura00ro
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Curaj Danza! Trebuie sa-ti fie ingrozitor de greu! As vrea sa gasesc niste cuvinte care sa-ti aline durerea....Eu nu inteleg cum nu s-a putut gandi la copil? Danut este nevinovat in povestea asta...Ce om de nimic! Scuze, poate te doare ca-l tratez astfel, dar nu pot sa-l inteleg, banuiesc ca acea amanta a lui este si urata si grasa!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ce minunata esti si ce baietel superb ai! Cum poate un barbat sa intoarca spatele la asa ceva...!?!? Nu-ti pierde increderea in tine! Te cred ca iti este greu si sufletul nu face fata asa unei dureri, dar iti doresc multa multa putere sa treci usor usor peste asta. Sanatosi sa fim ca viata ne poate oferi si mai bune! mai bun decit iti imaginezi, iti spun din experienta mea. Fii puternica draga mea si ai sa vezi ca vei reusi de dragul baietelului tau! Mii de pupici si mii de flori pt o mamica frumoasa si deosebita[flo][pup][flo][pup][flo][pup][flo][pup][flo][pup][flo][pup][flo][pup] Vikinga& bb Aldo http://community.webshots.com/user/vikinga109
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...