Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Zodia GEMENILOR (16)


Recommended Posts

Horoscopul zilei
Sunteti nervos si tensionati atmosfera pe oriunde mergeti, dar mai ales în mediul familial. Va întoarceti acasa stresat si va eliberati nervii pe cei dragi, dar norocul dv. ca ei va cunosc foarte bine si nu se vor supara pentru modul în care le vorbiti, ci vor gasi usor metoda eficienta de a va potoli si de a va ajuta sa va relaxati, fara a-i irita inutil si pe ei. Cu rabdare si perseverenta nimic nu e imposibil.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Simonicutza, bine ai venit printre noi! Cu parere de rau ca te-am trecut asa de tarziu in lista...[V] Sper ca bebele din burtica este ok si abia asteptam sa vedem in ce zodie se naste (scorpion/sagetator) [;)] Horoscopul de azi (cam tarziu): O preocupare pentru casa - va extindeti, mai construiti ceva, renovati sau reparati - bani, trebuie s-aveti sau strângeti si angajati o firma de constructii sa faca treaba ca lumea. Cel de maine: Astazi nu sunteti prea comunicativ si ar fi bine sa amanati intalnirile de afaceri sau de natura sentimentala. Va sfatuim sa evitati activitatile care necesita luciditate si putere de concentrare. Acordati mai multa atentie relatiilor cu partenerul de viata! O seara placuta!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Horoscopul zilei
Va certati prea mult si fara rost cu partenerul de viata si cu cei apropiati sufletului dv. Ei nu merita sa le vorbiti cu asemenea ton, dar sunteti stresat, irascibil, eliberându-va nervii exact pe cine nu merita. Ei va vor întelege, pentru ca tin la dv., dar ar fi pacat sa tensionati atmosfera atunci când sunteti împreuna. Exista suficienti inamici pe care va puteti da „dracii”, deci abtineti-va acasa! eu una,sunt foarte calma,nu am nici un chef de cearta - insa saptamana trecuta m-am lamentat mai mult decat era cazul Cu rabdare si perseverenta nimic nu e imposibil.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hai ca incet, dar sigur vine si sfarsitul de saptamana! De-ar fi si caald, sa mai ies si eu din casa... [biz] Horoscopul azi: "Zi favorabila comunicarii si calatoriilor in interes de afaceri. Pe plan sentimental, iei o decizie care determina schimbari benefice pentru viitor. Seara esti invitat(a) la prieteni. Nu neglija odihna!" Nu-i asa ca-i fain? [bis] Ma duc sa respect ce spune in horoscop, si anume... sa ma odihnesc! [:D] Zile cat mai senine!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

In loc sa te misti de colo-colo, ar fi mai avantajos pentru tine daca te-ai concentra pe un singur lucru deodata si l-ai duce la bun sfarsit, astfel incat sa nu mai fie nevoie sa revii asupra lui. Cu cat vei termina mai repede treaba, cu atat te vei putea distra mai mult. La noi e frig!!!eu am program de curatenie, trebuie sa pun si gogonele, gogosari pentru iarna, acum beau cafeaua , apoi ma apuc de treaba.Serviti o cafeluta![cafea][cafea][cafea] Doina Bita
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetele! Am revenit si eu.Am terminat curatenia in baie dar nu sunt multumita deloc.Am avut un moment cand nu vroiam sa mai vad baia , am terminat noi [bang][bang],mesterul ne-a lasat balta si sunt 3 saptamani de cand nu a mai venit nici dupa restul de bani ,nici dupa scule (cred ca nu a mai avut tupeul avand in vedere ce ne-a facut). Acum nu avem bormasina sa montam suporturi si tot ce trebuia montat in baie. Am facut inschimb saptamana trecuta conservele de iarna si din punctul asta de vedere sunt multumita . [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/smolei_2004/album?.dir=/759fre2"]poze1[/url] [url="http://new.photos.yahoo.com/smolei_2004/"]poze munte 2007[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aurora, parca ar fi mesterii astia "vorbiti"sa incurce lumea... Si eu am facut ieri si curatenie si muraturi pentru iarna.Acum m-am trezit devreme ca sa termin mancarea caci pleaca fata la 12 la Bucuresti si sa ii dau mancare la ea.Voi ce faceti fetelor? Serviti o cafeluta!E fierbinte!!!!La noi e frig...miroase a iarna... O saptamana banala, dar care va multumeste tocmai prin calmul si lipsa de evenimente. Va puteti ocupa de acele aspecte pentru care nu ati avut timp pana acum sau va dedicati relationarii cu lumea Doina Bita
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...