Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Zodia GEMENILOR (16)


Recommended Posts

bumbac,era sa treci neobservat! Bine ai venit la noi in grup si sper sa revii din cate imi amintesc nici un barbat nu ne-a trecut pragul pana acum Iata si horoscopul zilei Planurile de viitor pe care vi le faceti împreuna cu familia au toate sansele sa se realizeze, pentru ca va aduceti cu totii contributia si participati cu entuziasm la atingerea lor. Va gânditi la o mutare de domiciliu - poate chiar la distanta mare, peste hotare - la un eveniment fericit de familie (nasterea unui copil) sau la o casatorie, în perioada urmatoare. Cu rabdare si perseverenta nimic nu e imposibil.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Nimic , nimic pentru mine pe ziua de azi [xx(] Aida - mama de pisica mica. [pis][flo][pis] [url="http://community.webshots.com/album/560213253HHQTWS"]nov2006[/url] , [url="http://community.webshots.com/album/560714331fqpWaM"]vara2007[/url] , [url="http://community.webshots.com/album/560782004ebHGmm"]septembrie2007[/url] [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=106620"]Matza Emma in actiune[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

...nici la mine nu se potriveste iata horoscopul anului in curs (l-am mai postat la inceputul anului),si recitindu-l recent mi-am dat seama ca in mare parte predictiile s-au implinit 2007 nu este cel mai bun an din ultima perioada, dimpotriva, vor exista stari de frustrare si insatisfactie pentru ca veti dori mai mult decât tot ce veti reusi sa atingeti. Aveti senzatia ca faceti numai compromisuri si concesii, ca acceptati aspecte care nu va convin deloc, dar se pare ca sunt sacrificii obligatorii pentru a va realiza unele scopuri. Nu este un an de vârf, au fost altii mult mai buni decât acesta, dar daca mai scadeti din pretentii, poate fi unul destul de bun. DRAGOSTE - Lucrurile merg bine, aveti alaturi o persoana care va pretuieste si pe care si dv., la rându-va, o apreciati mult. Ca ar putea exista pe undeva si un anume interes – poate chiar material – nu ar fi exclus, dar asta nu înseamna ca nu puneti accent pe iubire. Va simtiti bine alaturi de persoana draga, care stie sa va maguleasca orgoliul, sa va laude continuu si sa scoata în evidenta cât de important sunteti în viata lui. Daca sunteti asezat pe un astfel de piedestal în ochii celuilalt, totul va merge ca pe roate, pentru ca aveti nevoie sa stiti ca sunteti special. Si chiar sunteti, dar nu uitati ca la fel trebuie sa simta si celalalt, deci nu uitati de laude, recompense, vorbe frumoase, aprecieri... Luna septembrie poate fi una dintre cele mai reusite în doi. SERVICIU – Sunteti un om fericit, ajungeti atât de usor la scopurile dv. încât nici nu va vine sa credeti ca merg toate asa de bine. Sunteti multumit de rezultatele profesionale, se vede pe chipul dv. ca ati ajuns acolo unde va doreati, dar aveti tendinta de a va culca pe laurii victoriei, fara sa mai depuneti eforturi noi. Daca va convine stadiul la care ati ajuns, veti face tot posibilul sa-l mentineti. Sunteti mândru de dv. si lumea va apreciaza sincer. Luna septembrie aduce vesti bune la locul de munca, ceea ce va confera un sentiment mai puternic de valoare personala. BANI – Totul e ok si aici, problemele de anul trecut revin la normal. Este un an cu multe reusite, chiar daca nu sunt iesite din comun, dar aveti atâtia bani cât sa va simtiti bine. Faceti niste investitii pe care vi le-ati dorit demult. Este un an mai bun decât 2006, asta e sigur, fara sa fie totusi vorba de bogatii sau venituri incredibile. Unii bani ajung la dv. sub forma unor recompense, premii, bonus sau ca gest de apreciere pentru un serviciu oferit cuiva. Tot anul e bun la bani, dar parca mai ales luna iunie. EVENIMENTE SPECIALE – E un an vesel, deci va puteti bucura de reusite în tot ce este legat de societate, grupul de prieteni. Va alaturati unui colectiv de persoane cu care aveti preocupari comune – club, organizatie, fundatie, asociatie, curs – sau jucati un rol central în grupul de prieteni din care faceti parte. Petrecerile, nuntile, receptiile, aniversarile, distractiile nu vor lipsi si va tin în priza tot anul. Cu rabdare si perseverenta nimic nu e imposibil.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Luna75
...nici la mine nu se potriveste iata horoscopul anului in curs (l-am mai postat la inceputul anului),si recitindu-l recent mi-am dat seama ca in mare parte predictiile s-au implinit 2007 nu este cel mai bun an din ultima perioada, dimpotriva, vor exista stari de frustrare si insatisfactie pentru ca veti dori mai mult decât tot ce veti reusi sa atingeti. Aveti senzatia ca faceti numai compromisuri si concesii, ca acceptati aspecte care nu va convin deloc, dar se pare ca sunt sacrificii obligatorii pentru a va realiza unele scopuri. Nu este un an de vârf, au fost altii mult mai buni decât acesta, dar daca mai scadeti din pretentii, poate fi unul destul de bun. DRAGOSTE - Lucrurile merg bine, aveti alaturi o persoana care va pretuieste si pe care si dv., la rându-va, o apreciati mult. Ca ar putea exista pe undeva si un anume interes – poate chiar material – nu ar fi exclus, dar asta nu înseamna ca nu puneti accent pe iubire. Va simtiti bine alaturi de persoana draga, care stie sa va maguleasca orgoliul, sa va laude continuu si sa scoata în evidenta cât de important sunteti în viata lui. Daca sunteti asezat pe un astfel de piedestal în ochii celuilalt, totul va merge ca pe roate, pentru ca aveti nevoie sa stiti ca sunteti special. Si chiar sunteti, dar nu uitati ca la fel trebuie sa simta si celalalt, deci nu uitati de laude, recompense, vorbe frumoase, aprecieri... Luna septembrie poate fi una dintre cele mai reusite în doi. SERVICIU – Sunteti un om fericit, ajungeti atât de usor la scopurile dv. încât nici nu va vine sa credeti ca merg toate asa de bine. Sunteti multumit de rezultatele profesionale, se vede pe chipul dv. ca ati ajuns acolo unde va doreati, dar aveti tendinta de a va culca pe laurii victoriei, fara sa mai depuneti eforturi noi. Daca va convine stadiul la care ati ajuns, veti face tot posibilul sa-l mentineti. Sunteti mândru de dv. si lumea va apreciaza sincer. Luna septembrie aduce vesti bune la locul de munca, ceea ce va confera un sentiment mai puternic de valoare personala. BANI – Totul e ok si aici, problemele de anul trecut revin la normal. Este un an cu multe reusite, chiar daca nu sunt iesite din comun, dar aveti atâtia bani cât sa va simtiti bine. Faceti niste investitii pe care vi le-ati dorit demult. Este un an mai bun decât 2006, asta e sigur, fara sa fie totusi vorba de bogatii sau venituri incredibile. Unii bani ajung la dv. sub forma unor recompense, premii, bonus sau ca gest de apreciere pentru un serviciu oferit cuiva. Tot anul e bun la bani, dar parca mai ales luna iunie. EVENIMENTE SPECIALE – E un an vesel, deci va puteti bucura de reusite în tot ce este legat de societate, grupul de prieteni. Va alaturati unui colectiv de persoane cu care aveti preocupari comune – club, organizatie, fundatie, asociatie, curs – sau jucati un rol central în grupul de prieteni din care faceti parte. Petrecerile, nuntile, receptiile, aniversarile, distractiile nu vor lipsi si va tin în priza tot anul. Cu rabdare si perseverenta nimic nu e imposibil.
Cu rabdare si perseverenta nimic nu e imposibil.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Horoscopul zilei
Aveti o stare psihica foarte fragila si orice afront, orice cuvânt nelalocul lui va poate crea neplaceri profunde. Sunteti gata sa rabufniti în lacrimi daca cineva ridica tonul sau sa picati în depresie dac#259; sunteti criticat. Nu stati deloc bine la nivel emotional, de aceea reactiile mai agresive ale unora pot lasa urme adânci în sufletul dv. Nu stiti sa luptati cu ceea ce v-ar putea face sa suferiti. Cu rabdare si perseverenta nimic nu e imposibil.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Horoscopul zilei
Ziua este atât de monotona si de plictisitoare, încât aveti impresia ca nu se mai termina. Nu apare nimic nou în program si vi se pare ca bateti pasul pe loc, împotmolit în chestiuni neimportante, banale, aceeasi rutina de zi cu zi. A sosit vremea sa va ocupati si de unele aspecte marunte, pe care le-ati tot amânat pentru ca nu va placeau, dar acum nu se mai poate amâna. Pierdeti timp pretios pe fleacuri... Cu rabdare si perseverenta nimic nu e imposibil.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata! Sunt inca debusolata dupa un botez din familie (unul de cosmar pentru mine)... Horoscopul postat ieri de Luna mi s-a potrivi manusa (din pacate)[xx(] Pentru azi: Esti o fericita. La serviciu ai noroc sa te ocupi de sarcini pe placul tau, ai talentul de a le rezolva cu succes si esti apreciata pentru asta. Poti sa primesti o avansare sau chiar o arire de salariu. Sunteti din ce in ce mai indragostit. La birou sunteti apreciat iar acest lucru va da mai multa incredere in fortele proprii. Pe seara o iesire in oras va deconecteaza de la toate problemele. Saptamana 29 Octombrie 2007 - 4 Noiembrie 2007 Astrele sunt iarasi generoase in ceea ce-i priveste pe Gemeni. Vor reusi sa duca la indeplinire tot ce-si pun in gand in aceste zile. In dragoste, surprizele placute se tin in lant si toate conflictele sunt lasate in plan secund. La job, vor da dovada de mai multa deschidere si comunicativitate, ocazie cu care vor afla niste informatii pretioase. Oricum, au fost deja luati in calcul pentru o promovare, sau o marire de salariu. Banii vor veni in urma unor demersuri reusite pe langa cei de care depind: sefi sau parinti. Sa fie mai atenti la modul in care isi organizeaza timpul, mai ales cand este vorba de calatorii, altfel exista riscul unor intarzieri inutile, sau al pierderii unor mijloace de transport. Dragoste: 100% Bani: 90% Sanatate: 100% Suficiente date la inceput de saptamana? [:D] O zi mai frumoasa!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

blackgirl,suna bine predictiile pentru saptamana in curs. Imi pare rau pentru ziua de ieri,in mod normal botezul e un eveniment fericit,linistit,fara evenimente,ma gandesc ca de data asta si-a facut aparitia vreo ruda/persoana [xx(] Cu rabdare si perseverenta nimic nu e imposibil.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Luna75
Horoscopul zilei
Ziua este atât de monotona si de plictisitoare, încât aveti impresia ca nu se mai termina. Nu apare nimic nou în program si vi se pare ca bateti pasul pe loc, împotmolit în chestiuni neimportante, banale, aceeasi rutina de zi cu zi. A sosit vremea sa va ocupati si de unele aspecte marunte, pe care le-ati tot amânat pentru ca nu va placeau, dar acum nu se mai poate amâna. Pierdeti timp pretios pe fleacuri... Cu rabdare si perseverenta nimic nu e imposibil.
Horscopul de ieri si de azi se pare ca se potrivesc. [xx(] Da , nu mai pot amana. So , pe cai [:D] Aida - mama de pisica mica. [pis][flo][pis] [url="http://community.webshots.com/album/560213253HHQTWS"]nov2006[/url] , [url="http://community.webshots.com/album/560714331fqpWaM"]vara2007[/url] , [url="http://community.webshots.com/album/560782004ebHGmm"]septembrie2007[/url] [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=106620"]Matza Emma in actiune[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Luna, ai sa razi, da' ruda de cosmar s-a dovedit a fi mama [bang][bang] A facut o scena de toata frumusetea (cu lacrimi, cu bocete, cu reprosuri) ca ce fata nerecunoascatoare sunt ca am trimis-o sa stea cu rudele ei, de varsta ei si ca nu am lasat-o sa stea langa mine, la tineret (unde se fuma, iar ea este total impotriva fumatului). Ca ea pleaca, ca numai sta la nici un botez etc. etc. Toata ziua mi-a trimis priviri luuuuumgi. Pana la urma a luat-o sora-mea langa ea, insa surpriza! in nici o ora se mutase singura-singurica langa rudele unde am trimis-o sa stea de prima data! Nu conteaza ca azi mi-a dat dreptate, ieri mi-a facut sceneta de rigoare! Mai merg cu ea undeva??? Nooo, cred ca ziua de ieri mi-a ajuns pana peste cap! Mai ales ca am 28 de ani, sunt matura, nu am nevoie de mamica dupa mine! Insa asa patesti cand esti singura si salbatica (ea, draga de ea!) Hai ca mi-am mai spus oful!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...