Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Zodia GEMENILOR (16)


Recommended Posts

Horoscopul zilei
Rezultatele unei activitati colective la care v-ati adus si dv. contributia apar abia acum. Le-ati asteptat ceva vreme, dar ati fost permanent sustinut de coechipierii dv. ca sa nu va pierdeti încrederea pe parcurs, mergând cu totii într-o directie constructiva. Acum puteti vedea ce a iesit din cooperarea de lunga durata si aveti motive sa sarbatoriti împreuna reusita comuna. Cu rabdare si perseverenta nimic nu e imposibil.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Luna, eu imi incarc bateiile prin odihna atat cat se poate , multa comunicare caci altefel de activitati pentru incarcarea bateriilor...nu am.La mine e important sa nu ma las prada gandurilor caci daca fac asta...greu ma mai remontez dupa aia, am patit-o si nu mi-a fost usor.Atunci cand simt ca imi scad puterile...fac o cura cu mangneziu, ma odihnesc mai mult . Aurora felicitari pentru investitie!!!!cred ca e super!!!!! Esti pus in situatia de a participa la o lucrare sau trebuie sa te implici intr-o activitate de familie. Cei din jur sunt destul de critici cu tine si asta te enerveaza. Ar fi bine sa-ti faci de unul singur partea ta din treaba. Oricum tu stii care-ti sunt calitatile, asa ca nu este cazul sa-ti faci griji, orice ai auzi. Va doresc un weekend cat mai placut!!!! Doina Bita
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salutare tuturor[bis] nu am trecut demult, deoarece nu am avut nici timp si nici nu am net acasa.Eu sunt bine, am trecut in saptamana 29, mai am un pic[:D] va pup pe toate si va doresc sa aveti o toamna frumoasa[bis] [http://www.flickr.com/photos/olimpiabota/] [gravi]+28 si Alexandru Marius
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Olim,sarcina usoara si multa sanatate! Aida,am ascultat melodia,foarte frumoasa Va doresc o saptamana cat mai frumoasa si plina de realizari! Iata si horoscopul saptamanii Gemenii vor avea de infruntat o serie de acuzatii in plan profesional. E drept ca in ultima perioada au fost foarte stresati si agitati datorita problemelor personale, insa nu ar trebui sa neglijeze indatoririle de la serviciu. Partenerul de viata le reproseaza lipsa de afectiune si indiferenta, ar fi bine sa acorde mai multa atentie si planului afectiv. O problema de sanatate mai veche revine, ar fi indicata o vizita la medicul de familie. Cu rabdare si perseverenta nimic nu e imposibil.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Horoscopul zilei
O veste excelenta anima atmosfera in cuplu sau in familie, de parca luati o decizie importanta de care vor beneficia toti cei dragi sau unul din membrii familiei trece printr-un eveniment fericit si ii sunteti alaturi. De unde nici nu va asteptati, apar surprize placute pe care le celebrati alaturi de cei care va sunt cel mai aproape de suflet: copiii, parintii, iubitul... Cu rabdare si perseverenta nimic nu e imposibil.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...