Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Fetele din Montreal


Recommended Posts

  • Răspunsuri 6
  • Creat
  • Ultimul răspuns
O-ho Simona, eram multe pe aici odinioara, ne-am si vazut anul trecut, erau in jur de 20 de persoane. Eu sint din Galati, dar sint la Montreal de 15 ani, stau in Ville Mont Royal. Ma lupt sa gasesc o gradinita pentru fiul meu de 11 luni [bang] greu tare cu asa ceva aici... Pe curind !!!!! Adina si [copil] Gabriel
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aci suntem .... La fel ca si tine Adina ne chinuim sa cautam garderie la maimuta adica minunea noastra DANIA MARIA de 1an si 3 luni.Ce mai face Gabriel?Merge?Noi vrem sa ne mutam de aci la un apartament mai mare un 5 1/2 ar numai bun deh familie mare ...Maimuta merge de 2 saptamini si acu scoate untul din mine atita ma alerga.De ce ii spun sa mearga pe unde cred eu ca e mai bine de ce nu vrea si pace.Cumatra mea acu ride de mine si mereu imi spune:"te plingeai ca nu iti merge fata,uite acu iti merge si nu poti tine tu pasul dupa ea, asa iti trebuie".Asteptem sa vina Pastele ca vom vopsi oua si vom face pasca cu brinza si ciocolata asa ca va asteptam in vizita... Sa fiti iubiti ! Mamica Daniela si Minunea ei, Dania (Melitza) Vezi pozele noastre aici : http://community.webshots.com/user/dandanescu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Stiu ca pt rocuparea unui loc trebuie sa astepti chiar pina la un an nu? Nu m-am agitat prea tare ptr. ca o sa ne mutam de aici si noi.DanDanescu sa vezi prin magazine ptr. copii, poate-ti gasesti lese speciale (eu am din tara) si-ti spun ca si acum la 1.10 luni-stam cu ea, ptr. ca sintem tare iute de picior, si disparem repede (ne pierdem)Asta ma salveaza si acum, sa stii. Ptr.ROCS:sigur ca tinem legat. esti oricind binevenita sa-mi scrii daca vrei.Ptr.Ungureaa:eu mai am pina sa te ajung, ca sint deabia din 97.....V-am pupat pe toate si...sanatate la bb-lusi[pup] simona
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oh..eu astept de un an si ceva si iata ca sotul meu va reincepe lucrul curind si nu am inca nimic concret...Si el incepe prea devreme si nu poate sa-l duca cu masina :( Asadar sa vedem... Nici al meu inca nu merge, insa trebuie mare atentie ca se arunca de colo-colo, nu stie ce e primejdia... Daniela venim cu placere la miam miam [papica] Adina si [copil] Gabriel
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...