Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

intrebare urgenta


Recommended Posts

Fetelor, stiti cumva, puteti sa-mi recomandati un dermatolog bun? O prietena de a mea se tot chinuie de vreo jumatate de an cu o "iritatie", o pata rosie in zona gurii. A incercat tot felul de medicamente, pudre si tot restul gamei dar nu-i trce decat pe o perioada scurta, astfel incat incepe sa-si piarda increderea in doctorita care o trateaza. Ea sta in Iasi dar ar veni la Buc pt o consultatie. Va rog, daca stiti, sa-mi spuneti si cam ce preturi au consultatiile in domeniu. Va multumesc mult! ps
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 3
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Bucuresti, Spitalul Colentina, Prof. Dr. Sanda Popescu. Mie mi s-a parut profesionista adevarata, am fost intai la cabinet (policlinica ROMAR, tot in cadrul spitalului), 400 mii consultatia, apoi m-a chemat la spital sa-mi poata face toate analizele si investigatiile ca sa nu puna un diagnostic pripit. Nu e ahtiata dupa bani, este extrem de punctuala, are camera separata la etajul II, cladirea dermatologie, unde o poti gasi dimineata in jur de 8 si un sfert si jumatate si apoi in jur de 11 jumatate. Sanatate, Boga
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

s-a vehiculat un nume pe forum si a fost recomandat de catre multi membri: Prof. Dr. Giurcaneanu. il gasesti fie la Spitalul Colentina fie la clinica Biomedica. Iti dau adresa pt Biomedica: BIOMEDICA INTERNATIONAL Adresa: Str. Mihai Eminescu nr. 42, sector 1, Bucuresti Program: Luni - Vineri 8 a.m.- 9 p.m. Telefon/Fax: 01/2119674; 2117136 Freia si bebe Alexa http://community.webshots.com/user/freia_ro
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dr. Rozalia Olsavski. Are doctorat in dermatologie si isi cunoaste bine meseria. Lucreaza la Spitalul Colentina si la un centru particular, parca lunea si joia dupa-amiaza daca imi amintesc eu bine. Centrul privat se numeste Endocenter (Str. Arhitect Sterian Gheorghe nr. 8, tel: 326.76.60). Si eu am avut o pata rosie pe obraz care nu mi-a trecut cateva luni bune, si dansa mi-a dat o reteta de preparat la farmacie si intr-o saptamana nu mai aveam nimic. Consultatia parca a fost 350.000 lei (la cabinetul particular), daca nu ma inseala memoria. La Colentina. daca vine cu trimitere, nu costa nimic. Daniela si [copil] Denisa
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...