Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Sugestii cadouri de pasti


Recommended Posts

  • Răspunsuri 16
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Si eu stiu de iepuras, vine la copii. Anul asta o sa-l fentez un pic pe al meu, nu de alta da ma indoiesc sincer ca la 4 luni va intelege ceva [:D] Da o jucarie mica poate tot ii iau. Adultii nu stiam ca primesc cadouri. Ce-ar fi sa-i spun la sotul. [:D] Cadou pentru soacra: ceva camasa, bluza, etc(depinde de pensie/salar, ca daca nu are prea multi bani, ii pica bine o bluzitza de primavara). Ceva pentru casa: o rama cu o fotografie a voastra. Asta imi place mie sa ofer, da nu merge mai mult de o data, de 2 ori maxim [:D] Cam atat imi trece acum prin cap. [pup],Dana si Andrei(12 dec 2003) http://community.webshots.com/user/dpintilie
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[copil]hei...inseamna ca eu sunt o fericita...pentru ca iepurasul ma viziteaza in fiecare an [cool]...e adevarat ca la inceput venea doar cu ciocolata...si mai trebuia sa trec si anumite teste...ca sa-mi primesc cadoul...dar odata cu trecerea timpului a inceput sa devina din ce in ce mai interesant... in general, in familia mea, iepurasul vine cu cosulete...pentru copii pline cu iepurasi si oua de ciocolata de diverse forme si diverse marimi, iar pentru cei mari...ei bine orice incape intr-un cosulet dragutel poate reprezenta un minunat cadou de la [iepu]... ca doar nu degeaba se zice..."sa-ti aduca iepurasul tot ce iti doresti..." Diana si bebe Edgar
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Noi de cand ne cunoastem ne-am facut reciproc daruri de pasti, in genral haine si dulciuri presarate prin curte sa te conduca la cadou. dar de cand cu bb am renuntat sa ne mai facem cadouri si ne cheltuim toti banii pe ea. I-am luat o gramada de dulciuri si ceva jucarii. Ajung, nu? www.babiesonline.com/babies/f/fratila
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...