Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Montignac: ce am mancat azi? (5)


Recommended Posts

Ok, drobul cu ciuperci este un amestec intre 2 cutii ciuperci taiate (conserva), verdeata (marar, patrunjel), ceapa verde, usturoi verde, branza de vaci 2-3 linguri ca sa lege putin, sare, piper, 4-5 oua (galbenusurile ca atare si albusurile batute spuma). Se amesteca toate in ordinea de mai sus, se pune intr-o forma de chec unsa cu margarina si se da la cuptor la foc potrivit (adica nu prea ridicata temperatura). Cand s-a rumenit e gata. E foarte bun!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 163
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Meniul de azi: ora 11: 2 mere; ora 11.45: lapte 0.1% cu cereale; ora 15: 1/3 cutie compot de ananas; ora 18: putina mamaliguta cu branza + merluciu prajit. Laura si bebitele: Bianca (4 ani si 11 luni) si Ramona (1 an si 10 luni) http://community.webshots.com/user/lauratenea
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Feteleee, hai sa va spun repede de tot, ca ma grabesc: AM 69 KG FIX!!! Ieri am mancat decat 1 banana, pasca la greu, cereale si un iaurt. Bine, ca si dupa ce am venit de la biserica (dar numai produse Monty), dar vad ca am slabiiiiiiiiiiit... Hai sa fie cu noroc, Adriana si [copil] Mihnea (11.11.03) http://community.webshots.com/user/adriana_mihnea
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hristos a inviat! Va urez la toate un Paste fericit alaturi de cei dragi si sa nu faceti excese culinare! Eu am ajuns la 61kg, deci s-au dus 7,5kg de la 1 febr. pana acum. In saptamana ce-a trecut am fost f. cuminte si s-a vazut. URAAAAA! Sper sa trec cu bine si de tentatiile acestor zile, mai ales ca azi imi serbez si ziua de nastere. Pupici si numai bine! Mihaela si Alex (1 an si 9 luni)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cristos a inviat! Va urez si eu tot ce-i mai bun in lume pentru voi si familiile voastre si sa ajungem cat mai curand sa ne intalnim aici la faza II. Ce am mancat de paste nici nu vreau sa-mi mai amintesc... dar trece.... azi sunt din nou "la datorie" la ziua de grepfruit.... mi-e rau numai la auzul cuvantului "mancare" O zi buna, C.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor, eu am venit sa-mi torn cenusa-n cap si muuuuuuuuuuuuuulta trebe sa-mi torn, ca rau m-am dedat la toate cele bunataturi zilele astea.......[:I] [:p] Mi-e frica sa ma urc dimineata pe cantar...... Dar de maine SPER sa fim din nou cuminti........zic sper, fiindca inca mai am cozonac, prajituri, Pepsi [pofta], salata boeuf etc..........[^] Va [pup] Venera si [copil] Markus (10 decembrie 2003) http://community.webshots.com/user/rothgross
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...