Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Hotel Aurora!!!!!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 9
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Buna, Eu am stat la acest hotel acum multi ani, cand eram copil. Din cate imi amintesc, era aproape de plaja, un hotel micut, dar probabil conditiile s-au mai schimbat ( in bine sau in rau). Imi pare rau ca nu te pot ajuta mai mult, de cativa ani prefer Vama Veche, desi si aici au aparut multe lucruri deranjante.... Ruxandra
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu am fost la acest hotel anul trecut (la sf. de iunie si la inceput septembrie), cu baietelul meu Vladi. Pentru mine a fost foarte convenabil, intrucit hotelul este la 20 m de plaja, locul de papa bun (nu la restaurantul hotelului) este chiar vis-a-vis de hotel, cu mincare ca la mama acasa si mereu proaspata, iar la nici 5 min de mers pe jos, este un super-market de unde faceam aprovizionarea cu cele necesare copilului(laptic, iaurturi,brinzica etc.). La cerere si contra cost - bineinteles, am avut tv si frigider in camera. Conditiile nu sint "de lux", dar eu consider ca am avut un minimum necesar ca sa ne simtim bine. Singurul inconvenient ar fi muzica (taaaree!) ce se aude de la terasa din apropiere, cam pina pe la 12,00 pm (in timpul saptaminii) sau 2,00 am (in week-end). Dar pina la urma, te obisnuiesti si cu asta... Biletele le-am luat de fiecare data printr-o agentie din Bucuresti. Si anul acesta, vom merge tot la hotel Aurora. Numai bine, Amalia si Vladi (3 ani si 8 luni)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc Enya, pe mine m-ar interesa un hotel bun, chiar daca are 2 stele insa sa fie bunicel. Noi vrem sa mergem in iulie sau august, ma gandesc ca atunci preturile sunt mult mai piperate[bang] daca stiti si alte hoteluri, preturi,conditii....un sfat e binevenit fetelor multumesc[pup][pup][pup] Dana&bb Andy(1 an si o luna)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Dana_
Multumesc Enya, pe mine m-ar interesa un hotel bun, chiar daca are 2 stele insa sa fie bunicel. Noi vrem sa mergem in iulie sau august, ma gandesc ca atunci preturile sunt mult mai piperate[bang] daca stiti si alte hoteluri, preturi,conditii....un sfat e binevenit fetelor multumesc[pup][pup][pup] Dana&bb Andy(1 an si o luna)
pai ptr noi fu bunicel. poti incerca si pe www.plaja.ro
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...