Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bebelusi de ian-feb 2004 (8)


Recommended Posts

Ptiu, Adina mi-ai luat-o inainte astazi! Noi am ajuns mai tarziu acasa, pentru ca ma mai astepta o prietena aici in parc la noi si am trecut sa ii vad baietelul. A fost minunat in parc, abia astept sa ne mai vedem. Ioana, multumim mult pentru cadou. Ma gandeam sa le facem o poza cu toti trei si pe aceea sa o asez in rama. Rox si BB Alexandra Maria (10.02.2004)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 137
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Noi astazi iarasi am fost plimbareti. Ne-am dus pana la Nistoresti unde bb a dormit super bine dupa care am fost in vizita la strabunica lui care isi sarbatoreste astazi ziua de nume. Si acolo a a dormit [il]. Nu mai putea strabunica dupa el, sa il pape nu alta !!! Altfel tot sa pleci cu el la plimbare, cumintel foc. In masina doarme tot timpul, numai sa nu stea masina pe loc ca imediat face oki. Mergem ca este timpul de baitza [baie] Andra mamica lui Matei (6.02.2004) si Andrei (18.09.1999) Album Andrei: http://www.desprecopii.com/forum/photo_album_view.asp?cname=Album+principal&mid=954&cid=448
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hia] Inca o zi frumoasa se apropie de sfarsit. * In primul rand am cunoscut-o pe Olivia (alias Motata[s]) si pe parintii ei[:D] si pe Alexandra care a venit cu mamica[:D] si cu fina. Ne bucuram ca i-am cunoscut si le multumim pentru plimbare! ** Apoi am vizitat doua "flori". Am papat in vizita si-am zbughit-o acasa. Arturicii au fost cam agitati dupa plimbare (si-i inteleg, prima intalnire te oboseste [^]). Acum dorm de vreo ora dar la 8 papa si inainte este baia asa ca o sa dau trezirea[disco] Ramane pentru 17 sau 18 aprilie urmatoarea intalnire (in gasca mai mare), da? Ioana, [copil] YANN & [copil]PHILIP _______28.01.2004_______
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Noi am facut [baie], am papat si am stat mai mult treziti decat adormiti. Am mai papat acum o tura si acum [nani]. L-am adormit intre timp si pe Andrei, care mi-a facut super declaratii de dragoste inainte sa faca nani si m-am topit toata. Ioana saptamana viitoare, sambata, nu vreti sa ne intalnim? Noi pe 17 nu putem ca facem vaccinul [bang] asa ca nu vom putea veni. Poate pe 18? Oricum mai vb !!! Pupici si noapte buna ca nu mai pot de [nani] Andra mamica lui Matei (6.02.2004) si Andrei (18.09.1999) Album Andrei: http://www.desprecopii.com/forum/photo_album_view.asp?cname=Album+principal&mid=954&cid=448
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumim mult de urari! [flo][flo][flo] Suntem fete mari de-acum! Am incheiat ziua cu bine (eu). Am adormit bustean. Si de bine ce l-am invatat pe sotul meu s-o linisteasca si s-o culce, rezultatul este urmatorul: saraca Moti a ramas nemancata 5 ore (de la 19:30 la 00:30) pentru ca atunci cand plangea de foame se repezea tati si o culca. El - fericit ca se linisteste copilul, copilul - flamand total. A halit acum ca un lup. Adina+ bebe Olivia Karla 04.03.2004
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Noi daca suntem vacutza Milka, ne-am trezit ptr repriza de muls - si cantitea record de pana acum - 260 ml la un singur muls (de la amandoi sanii bineinteles) [wow]. Vb unei colege de la serviciu: bine ca Matei doarme si te lasa sa dormi si tu stai noaptea treaza [bang] nu conteaza pe mine nu ma deranjeaza, de abia mai stau linistita pe net si va mai scriu voua[bis]. Adina - ti-a fost buna pompitza de la AVENT? Unde sunt DARAEL-ii, Layla si Babee (poate ca nu s-a intors din tara?) ? Voi stiti cumva site-uri cu coafuri? Vreau sa imi schimb look-ul si nu prea stiu pe unde sa ma uit. Poate imi dati voi niste idei [pup] Ce faceti de sfintele Sarbatori? [pup][pup] Andra mamica lui Matei (6.02.2004) si Andrei (18.09.1999) Album Andrei: http://www.desprecopii.com/forum/photo_album_view.asp?cname=Album+principal&mid=954&cid=448
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

S-a tot foit in patutz pana s-a trezit asa ca am papat si acum stau putin si va scriu. Am senzatia ca daca stau si il aud cum se intoarce pe toate partile trebuie sa il iau in brate, insa el se potoleste singurel si adoarme. Am observat ca atunci cand dorm in camera lui Andrei ma odihnesc mult mai bine ptr ca nu sunt "atenta" la toate misculatziile lui. Voi mai dormiti cu ei/ele in camera? Cat vreti sa fie asa? [pup] ca ma duc si eu la [nani] Andra mamica lui Matei (6.02.2004) si Andrei (18.09.1999) Album Andrei: http://www.desprecopii.com/forum/photo_album_view.asp?cname=Album+principal&mid=954&cid=448
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'Neata de la noi doi[mamica]! Andra, eu l-am lasat pe Rares singurel in camera lui de vreo doua saptamani si ne este f. bine amandurora. In cate o noapte m-am mai lungit pe canapeaua de la el din camera, dar, exact ca tine, am auzit toate foielile lui si saream ca arsa la fiecare zgomot. El de fapt dormea dus. Asa ca nu voi mai ramane cu el in camera decat cand ii dau papa si pana adoarme, apoi fug langa Cosmin. Ca sa nu-mi fac probleme am pus in functiune baby-phone-ul si las usa de la el crapata, iar la noi deschisa de tot. Adriana - mamica lui bb Rares (13feb.2004) http://community.webshots.com/user/ad_risnov
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...