Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bebelusi de ian-feb 2004 (8)


Recommended Posts

Lui Albertutzu meu cand nu i-o fi lui somn, pot sa ma pun eu si-n cap, ca tot nu adoarme !! Cand ii e somn adoarme ziua in cosulet(scaunel) si seara la tzitzi. Acum , de ex. a adormit in scaunel , dar nu oricum , eu trebuie sa tin scaunelul pe genunchi, adica cred ca se simte el mai un brate ...pe pat nu voia. Nu stiu de unde isi scoate el obiceiurile astea.... Monica si bebe Albert ( 19.ian.2004) http://community.webshots.com/user/monica1816
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 137
  • Creat
  • Ultimul răspuns
noi, cind nu ii e somn lui Matei, nici nu incercam sa-l adormim ca e clar ca n-avem nici o sansa. mai bine ne jucam cu el pina oboseste. [hop][hop][hop] Anca si bebitza Matei (data nasterii - 1 ianuarie 2004) http://www.desprecopii.com/forum/photo_album_view.asp?cname=Album+principal&mid=5392&cid=2525
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Roxana, nici la mine nu merge metoda in 100% din cazuri, dar cam in 80% da rezultate. Cu scaunelul de masina n-am nici o baza, ca am chiar si leganutul care-i face vant si nu vrea sa adoarma in el. De ex, acum nu a vrut sa se culce nici pace. Noroc ca a venit maica-mea si i-am plasat-o ei ca ma doare spatele. Adina+ bebe Olivia Karla 04.03.2004
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

V-am zis eu ca ma fata model[:D] niciodata nu ma chinu s-o adorm eu i-am luat o noua jucarie e un cort micut descoperit deasupra si pe marigini sunt atarnate tot felu de jucarele(nu stiu cat de bine ati inteles dar altfel nu stiu cum sa va explic\) ....acolo o tin ziua si cand ai e somn incepe sa planga si atunci stiu ca trebuie sa o iau de acolo si so pun in patut si in 5minute adoarme.... Cred ca semana cu mine doarme oriunde si in orice pozitie ...daca si-n ham doarme va dati seama nu? Mi-am inceput dieta fetelor [bis] tineti-mi pumnii ... Buli cred ca a,m vazut Matrix de vro 3ori poate poate oi intelege si eu ceva...da nu am avut nici o sansa.......dar nu l-am vazut subtitrat in romana doar engleza .......dar cred ca nici daca il vad subtitrat in romana nu-l inteleg...e prea greu ptr bibilica mea .......deobicei imi plac filmele de genu asta ...da matrix ma dat pe spate.... [pup] Anita si Rachella -17.o1.2004
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara, mamici. Eu nu am mai scris ca am fost ocupata cu terminarea curateniei... si am fost si sunt tare trista, pisica mea cea draga a murit. Am plans de 2 zile de nu stiu de mine si...tot nu ma consolez. Fiecare lucru, colt al casei imi aminteste de el (era motan). Il iubeam atat de mult, incat il adusesem cu mine din Romania, l-am carat dupa mine peste tot...nu concepeam viata mea fara el, ba chiar nu am renuntat la el, nici macar cand toata lumea imi spunea ca nu e bine cu BB si pisica in casa. Acum s-a dus, saracu` .[q] Il aveam de 3 ani....si cand ma uit la fotografii sau ma gandesc la el...nu fac decat sa plang. Si acum plang. Va pup cu drag si aveti grija de voi[pup] Saphir si [copil] Amos Daniel
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor, nu a fost chip sa o adorm pe Alexandra pana la masa de ora 21. Nimic nu a dat rezultate. Clar ca nu ii era somn. De fapt ce zic eu? Nici acu nu doarme, sta in patut si si-a gasit de joaca singurica - adica ranjeste la un urs mare, galben cu rosu. Astept sa ii fac baita, ii dau masa de seara si sper sa imi primesc si eu binemeritata (asa cred cel putin!) portie de somn. Ane, tu zici de patura aia cu un cerc cu jucarele atarnate? Ia sa incerc si eu, poate o obosesc. Dar cu regimul ce faci? O iei de la capat? Eu bag de zor ciocolata si am pus la loc tot ce slabisem. [bang] Rox si BB Alexandra Maria (10.02.2004)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ane ce fericita esti, auzi la ea sa adoarma singura si sa nu planga....asa mai da!![cool] Noi am facut baita si bineinteles ca nu dormim pana pe la 11-12 ca asta ne e programul.Acum Albertutz s tare vesel chiuie, gandureste singurel in dormitor, nu prea ma lasa inima sa-l aud vorbind singur, asa ca ma duc la el sa savurez momentele cand " vorbeste " ca e asa scump.... Monica si bebe Albert ( 19.ian.2004) http://community.webshots.com/user/monica1816
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hai ma Saphir nu mai fi suparici...da de ce a murit motanu tau? Roxana cred ca aia e mandra mea e tare fericita cand sta acolo....cu regimu ce sa zic o iau de la capat dar de data asta il tin ca la carte nu mai inlocuiesc nimic.....sper sa dea rezultate mai ales ca iau si niste pastile si ma duc si la sala.... [pup] Anita si Rachella -17.o1.2004
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...