Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Mamici de Martie - Aprilie 2004 (24)


Recommended Posts

MIIIIIIIIIIIIIIIII DE FELICITARIIIIII CELOR CARE AU DEVENIT MAMICIIIII.........SA VA BUCURATI DE MICUTIIII VOSTRIIIII BBB, SA FIE SANATOSI SI VOINICI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![cool][cool][cheers][flo][flo][flo] VREAU SA VA UREZ LA TOTI SI TOATE UN PASTE FERICIT, IMBELSUGAT SI MAI ALES PLIN DE CALDURA FAMILIEI!!!!!!!![flo][paste][paste] cer mii de scuze ca am lipsit dar am avut probleme cu puiul meu Darius ---am stat cu el internata in spital ..."infectie urinara" ....posibil ESERICHIA COLI......prob e ca nu stiu exact..exista posib sa fie si un reflux renal (nu i-am facut urocistografia ca e prea mic - abia a implinit 1 LUNA)...ma rog zilnic sa nu aiba nimic la rinichi de acum tre sa mergem la fiecare 2 sapt sa-i fac analize la urina , cica pana la 3 luni si daca imi fsace febra mi-l interneaza iar.........in fine sper sa fie bine .. culmea e ca intr-o luna mi-a luat 800gr in greut si 4,5cm ...ceea ce-i super...deci nu arata a copil bolnav.. gata... va pupacimmm si sa auzim numai de bineeee mii de scuze ca nu am timp sa citesc tot ce s-a mai intamplat dar promit ca recuperez SARBATORI FERICITE !!!!!!!!!![paste][paste] FELICITARIIII PROASPETELOR MAMICUTE!!! http://community.webshots.com/album/125065060nZxywh
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 137
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Beatrice, imi pare tare rau sa aud ca bebe al tau are probleme si nu pot decat sa va urez insanatosire grabnica si un Paste cat mai fericit si mai frumos si mai linistit. Si oricum , e semn bun daca a luat in greutate asa de bine si sunt sigura ca totul va fi ok! Te pup si sper sa te linistesti cat mai repede si sa scrii mai des. Kiftelutza Kinder & Ardeiu'
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor si eu sunt pe aici, nu prea activa dar prezenta , cel putin pana marti ca atunci ma interneaza domn'doctor. Felicitari noilor mamici si multa sanatate bebelusilor. Paste fericit ,oricum nu-l vom uita prea curand, multa lumina in sufletele si vietile noastre si de acum numai bucurii. Va pup si daca nu mai va scriu Hristos a INVIAT oana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Paste fericit tuturor, plin de lumina si pace! [ruga][paste][paste] Mirinda tocmai mi-a trimis un mesaj si ne transmite sarbatori fericite! Si pentru listuta (atentie Flaviana [:)]), Ana a avut 3,250 kg si 50 de cm. Beatrice, insanatosire grabnica puiutului tau! Si eu am avut infectie urinara cand aveam cateva luni, dar n-am ramas cu nici un fel de problema, asa ca nu trebuie sa-ti faci griji, ca toate se pot rezolva! Claudia, bine ai venit acasa! Poate ne arati si noua niste pozici? Oana, daca cumva nu ne mai "auzim" pana marti, nastere usoara si revenire grabnica pe forum! Roxana, descurcaret sotul tau! Noi n-am avut timp sa iesim sa mai cautam lucrusoare - eu am facut niste traduceri, iar tati a fost f ocupat la servici. Plus ceva curatenie prin casa. Fetelor dragi, sa aveti parte numai de bucurii in zilele acestea de sarbatoare sfanta si sa ne revedem sanatoase! Ela
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[majoreta] [majoreta][majoreta] CLAUDIA;BINE AI VENIT ACASA!! Sper ca atit tu cit si bebe sinteti sanatosi si veseli!! Eu nu o sa prea fiu prin zona acest weekend,am musafiri(inca nu bebe,din pacate)..dar poate reusesc totusi sa intru putin pe yahoo sa vorbim!! Pupici tuturor! ELENA si bebe 41 de sapt
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Paste fericit si multa sanatate si o primavara superba! Am vrut sa va trimit tuturor cate o felicitare draguta pe mail, dar din pacate unele adrese nu stiu de unde sa le iau, asa ca imi cer scuze ca doar unele fete vor primi, dar pt toate am aceleasi ganduri bune! Kiftelutza Kinder & Ardeiu'
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...