Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Mamici de Martie - Aprilie 2004 (24)


Recommended Posts

Fetelor va tzin pumniiiii.........si va urez....FARA DURERI Da-tzi-ne de stire fetelor sa stim cum sunteti, noi o sa ne rugam pt voi.Sa speram ca o sa aveti cea mai usoara nastere posibila Micky sper ca sunteti bine... Iamona sper ca sotul sa nu citeasca povestea ta , altfel cred ca nici la control nu va vrea sa mai mearga cu mine. Ma bucur ca esti/ sunteti bine acum asta e cel mai important Eu sunt mai binisor dupa ce am stat mai toata ziua in pat, dar nu pot sa dansez Sper sa-mi revin, daca nu inapoi la doftor Va pup Corina si bobi, 38 saptamani
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 137
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Iamona,pe mine m-a speriat rau povestea ta[q]!!!Sper ca nu o satrec si eu printr-o experienta traumatizanta,pentru ca mai vreau copii! DIANA SI CLAUDIA!!Ma gindesc tot timpul la voi,va tin pumnii si stau cu sufletul la gura sa aflu vesti!!! Va pup pe toate Elena 40 de sapt
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[bibe][bis][hop][copil][copil]ATENTIUNE!!! A NASCUT DIANAAAAA!!![amoras][biz][il][cheers][cool][copil][grup][flo][flo][flo][pup][pup][hia] MARIA CRISTINA A AVUT 3,600 KG LA NASTERE IAR ACUM DIANA ESTE LA REANIMARE sa ii traiasca si sa le dea Dumnezeu numai fericire si sanatate. [amoras][amoras][amoras][bibe][copil][copil][copil]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor, 2 bebe in acelasi timp ! Pentru ca nu prea am cuvinte, iata mesajul pe care l-am primit de la Clau:
"Am nascut prin cezariana. Raul Andei are 3.6 kg - sunt foarte bine- va multumesc pentru gandurile bune si va pup."
[s][s][s][s][s][s][s][s][s][s][s][s][s][s][s][s] Clau si Diana, felicitari, nebunelor!!! Ati facut ce ati facut si v-ati apucat impreuna de treaba!!! Sa va traiasca minunile, sa fiti fericite alaturi de Raul Andrei si Maria Cristina (si de sotiorii vostri)!!! Sper sa va reveniti repejor si sa veniti acasica si sa ne spuneti toooot!!! Va pup si va astept!!! [bb][bb][bb][bb][bb][bb][bb][bb][bb][bb][bb][bb][bb][bb][bb][bb][bb][bb][bb][bb][bb][bb][bb][bb][bb][bb][bb][bb] Kiftelutza Kinder & Ardeiu'
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata! Mama, ce viteza au prins nasterile astazi! Nici nu apuc sa scriu ca mai apare cate un bebe [:)] Micky, gata? Esti cu bebelusul in brate? Sper ca totul e ok cu tine si cu puiutul tau! Iamona, nu-mi vine sa cred ce nastere ai avut!! [bang] Sa dea Domnul ca totul sa fie bine de acum incolo si sa uiti cat mai repede de tot ce a fost rau si urat! Eu am nascut prin cezariana - din motive medicale. La inceputul sarcinii mi-am dorit cezariana, apoi incepusem sa cochetez cu ideea unei nasteri naturale. Dar a fost mai bine ca a fost asa, pentru ca placenta a avut nu stiu ce aderente pe uter (de care nu se stia, desigur...) si s-au chinuit mult sa o desprinda. Cred ca daca nasteam normal ma chinuiam rau cu ea si cred ca simplu nu ar fi fost... Fetele cu cezariana la cerere - sa nu va asteptati sa fie totul roz dupa operatie, ca nu e asa. Doare si nasterea cu cezariana si doare al naibii de rau, dar se zice ca cea normala doare mai rau. Asa o fi... Stiu ca eu una abia ma miscam, ma treceau apele de durere la fiecare miscare timp de cateva zile. Si am fost fericita ca nu am avut copilul cu mine, ca nu stiu cum m-as fi putut ocupa de el. Dar... trece. Vorba unei prietene: "Multe vine, toate trece" [:p] Cred ca ma duc sa deschid subiect cu bebelusi, ca vad ca nu se inghesuie nimeni. Sper numai sa nu vorbesc de una singura pe acolo [:)] Pupici! Flaviana si [copil] Tiana Maria
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[bum][bum][bum][bum][bum][bum][bum][bum][bum][bum] [bis][bis][bis][bis][bis][bis][bis][bis][bis][cri] [cri][cri][cri][cri][cri][cri][cri][cri] [harp][harp][harp][harp][flo][flo] CLAUDIA,eu inca m-ai dau apa la soricei de emotie,era sa-mi cada telefonul din mina cind am vazut mesajul!!!!!SA-ti traiasca Raul Andrei,sa fiti sanatosi amindoi,iti doresc toata fericirea din lume!!!!!!!!! [roker][pk][roker][pk][roker][pk][roker][pk][roker][pk] [i][i][i][i]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...