Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Vesti noi despre Cristi


Recommended Posts

quote:
Originally posted by Madalina Doina
Eu nu gasesc acest mesaj al Adelinei niciunde. L-am vazut citat, l-am citit, dar de gasit nu l-am gasit nicaieri, nici chiar dind o cautare dupa subiectele recente postate de Adelina - si astept vesti despre copilul asta cu sufletul la gura, in fiecare zi! Idei, propuneri? Sa stringem cat mai repede cat mai multi bani! Cred ca asta e cel mai bun mod de a-i ajuta, pe Adelina si pe Cristi, de la departare. Adelina - ne rugam pentru voi si asteptam vesti. http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=21413 Nu este un subiect de sine statator, s-a modificat mesajul initial de la Euthanasie pentru Cristi... Madalina
"Nu exista dragoste.Exista doar dovezi de dragoste" Jean Cocteau
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 42
  • Creat
  • Ultimul răspuns
O ce veste minunata,asteptam cu nerabdare vestea cea mare si ne rugam sa fie bine pentru micutzul Cristi!!! Suntem cu gindul alaturi de voi,Doamne ajuta!!! P.S. Cit despre personalul medical,era si timpul sa se implice emotional,Doamne iarta-ma,dar mai bine mai tirziu decit niciodata... [flo] & [pup] Corina & Darian,tot mai nazdravan...(4 ani si 6 luni)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ma alatur Adrianei,si aduc si eu multumirile mele celor care l-au ingrisit pe Cristi timp de trei ani .Sa va dea Dumnezeu sanatate ,pentru tot ce ati facut pentru Cristinel!Felicitari celor care ajuta la vindecarea lui.[asia] [flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo] Pentru Cristi si Adelina :drum bun,sa plecati cit mai curind si sa va intoarceti SANATOSI.Succes VOINICULE,sa ne aduci vestea cea mare MAMICO.[dual]Doamne ajuta! Mirela si [bonjovi]Cosmin
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Chiar nu mai stiam nimic despre el. Dumnezeu sa va ajute, Adelina si Cristi si sa va intoarceti sanatosi amandoi cu bine! Si medicii americani care ar fi trebuit sa-l opereze si pe el si pe alti copii cu afectiuni cardiace nu mai vin??? Sau intzelesesem eu gresit???? Salvati un inger: www.casa-romanilor.ch/teodora.htm
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Adelina/Adrianahagi, unde va fi operat Cristi? Poate o vom putea ajuta cu ceva pe Adelina aici, macar cazare/drumuri/sfaturi, etc. Daca va fi pe aici (zona Bonn +/- 100km), eu cu drag ma ofer, si sunt sigura ca si fetele de prin alta parti ar face asta. Numai sa ne spuneti, sa ne putem organiza. Cu drag, un [pup] pentru Cristi! Mirunda "Copilului tau, atunci cand este mic, sa ii daruiesti radacini, atunci cand este mare, aripi".
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...