Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Vesti noi despre Cristi


Recommended Posts

quote:
Originally posted by Mirunda
Adriana, imi cer scuze ca te-am "rebotezat" in mesajul precedent, sper sa nu te superi prea tare, ca nu a fost cu intentie! Tot Mirunda "Copilului tau, atunci cand este mic, sa ii daruiesti radacini, atunci cand este mare, aripi".
Mirunda, nu ma supar, dar vezi ca vine Pastele...[:D] Nu stiu unde va fi oerat Crsti, sunt sigura ca atunci cind toate vor fi puse la punct, Adelina ne va anunta. Va multumesc insa in numele ei, pentru ca sunt sigura ca e impresionata, pentru intentia voastra, a fetelor din Germania, de a fi aproape de Cristi. Cu siguranta ca atunci cind va fi acolo veti putea face pentru el mai multe decit am putea noi, de aici... "Nu exista dragoste.Exista doar dovezi de dragoste" Jean Cocteau
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 42
  • Creat
  • Ultimul răspuns
[bis][bis][bis]Ma bucur din suflet ca s-a gasit aceasta solutie, si tot ce speram acum este ca aceasta operatie va reusi! Si trebuie completat aici, sper sa nu se supere Adelina, ca in curand, va deveni mamica lui Cristi[bis][bis][disco][bere], adica dupa Pasti, asta e motivul pentru care pleaca atunci! O bucurie care vine dupa alta! Ramane ultima: reusita! Si dupa aia, dormim mai linistiti in privinta lui Cristi, desi sunt multi alti copii care au nevoie de ajutorul nostru...Pupici![flo] oana-cannes "Si maine mai este o zi..."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sa fie intr-un ceas cu noroc si sa traiasca tanara familie! [flo][flo][flo] Mamicutzo, sa-ti traiasca puiutzul ca l-ai meritat din plin la cat ai luptat pentru el, Cristi, sa-ti traiasca mamica, si sa stii ca mai rar asha mamici care sa se lupte asha pentru puii lor!! [pup][pup] [pup] Salvati un inger: www.casa-romanilor.ch/teodora.htm
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ar fi extraordinar sa reuseasca! O dovada ca mobilizarea unor oameni cu suflet, inclusiv din comunitatea despre copii [grup]poate schimba ceva in lumea in care traim. Ar fi insa ingrozitor pentru Cristi sa fie nevoit sa se "intoarca" intr-o casa unde in fapt nu a locuit niciodata, langa o "mama" care nu i-a fost mama din clipa in care l-a abandonat. Ce vom face mai departe pentru Cristi?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...