Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Vesti noi despre Cristi


Recommended Posts

quote:
Originally posted by Mirunda
Adelina/Adrianahagi, unde va fi operat Cristi? Poate o vom putea ajuta cu ceva pe Adelina aici, macar cazare/drumuri/sfaturi, etc. Daca va fi pe aici (zona Bonn +/- 100km), eu cu drag ma ofer, si sunt sigura ca si fetele de prin alta parti ar face asta. Numai sa ne spuneti, sa ne putem organiza. Cu drag, un [pup] pentru Cristi! Mirunda "Copilului tau, atunci cand este mic, sa ii daruiesti radacini, atunci cand este mare, aripi".
subscriu si asteptam detalii, noi suntem in Muenchen. Un Paste Fericit! [paste] Cristina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 42
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Fetelor eu sunt noua pe aici si in general,desi am citit multe subiecte nu am raspuns niciodata la ele.Dar Cristi m a facut sa plang o zi intreaga.Cinste mamei lui si tot respectul meu.D zeu sa i ajute sa depaseasca momentul cu bine,o sa ne rugam si noi pentru ei( eu si fiul meu Darius).Motivul pentru care scriu este ca vreau sa dau si eu o mana de ajutor( financiar).Stiu ca nu e mult dar o fac cu tot sufletul meu de mama.Va rog sa mi spuneti si mie unde pot sa donez suma?Va multumesc mult si D zeu sa va dea putere si va lumineze sufletele. Paste fericit!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mergi la adresa de internet: http://www.desprecopii.com/info.asp?id=577 Sa fii sigura ca, chiar daca nu te cunoaste, Cristi iti multumeste (fie si numai cu un zimbet in somn) ca incerci sa-i faci viata mai buna! Dumnezeu sa-i ajute iar tie sa-ti rasplateasca! "Nu exista dragoste.Exista doar dovezi de dragoste" Jean Cocteau Salvati un inger: www.casa-romanilor.ch/teodora.htm
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

E chiar in zona Bonn - spitalul daca am intles bine, se cheama Sf. Augustin, dar se poate sa nu fi inteles bine. Oricum e sigur ca e in zona asta. Nu stiu exact cand va fi marea plecare, dar suntem pe drumul cel bun. Si directia e cea buna. Chiar si sensul.....[biz][biz] adelina
quote:
Originally posted by Mirunda
Adelina/Adrianahagi, unde va fi operat Cristi? Poate o vom putea ajuta cu ceva pe Adelina aici, macar cazare/drumuri/sfaturi, etc. Daca va fi pe aici (zona Bonn +/- 100km), eu cu drag ma ofer, si sunt sigura ca si fetele de prin alta parti ar face asta. Numai sa ne spuneti, sa ne putem organiza. Cu drag, un [pup] pentru Cristi! Mirunda "Copilului tau, atunci cand este mic, sa ii daruiesti radacini, atunci cand este mare, aripi".
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...