Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Cum vi se pare viata in Japonia? (7)


Recommended Posts

Buna dimineatza fetelor .
Iashy ai o familie superba sa-ti traiasca.
Azumi felicitari pentru carnet.
Sorina daca tu crezi ca kiar exista acei noduli ,probabil ca ar trebui sa nu mai stai pe ganduri si sa tragi o vizita pe la nenea doctorul ,stii tu ,cu asa ceva nu e de joaca ,mai bine sa fii sigura ca nu exista sau daca cumva ar exista poate se poate face ceva acum cat e inca devreme.Eu iti doresc succes si sper sa nu-i ai . Fetele care a-ti nascut in Japonia ,vreau sa va intreb daca a nascut in Japonia careva prin nastere naturala cu epidurala sau daca se stie de asa ceva aici .Eu ma tot apropii de nastere si incepe sa ma cam ia frica ,nu stiu cu ce se mananca aceasta epidurala ,insa am tot citit pe forum despre ea si parca ma cam bate gandul sa nasc asa daca se poate aici.
O zi buna. Eryka & sufletzica din burtica (33 sapt.)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 148
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Draga Sorina,sa stii ca si eu am aceeasi problema ca si tine.Anul trecut am fost la doctor si mi-a spus ca e o chestie hormonala.,care va disparea in timp.Cred ca cel mai bine ar fi sa consulti un doctor;asa ca sa fii sigura.T e pupic![pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[asia]Salutam cu respect Japonezele! Mi-a fost dor sa vad ce mai faceti , si m-am invitat si eu ...pe la voi![8D] Julie: nu am stiut ca esti tulceanca! Bunicii mei au stat in Tulcea_sus aproape de monument...si un unchi de-al meu sta linga gara!Acolo mi-am facut clasele 1-4 pina sa ma mut la Brasov!Michiyan: ce mai faci,esti bine sper!Sorinel...[berica]de la mine ca a venit primavara si pe aici prin Can., numai ca acuma ploua [pic] la greu!Va pupicesc si va urez la toate fetele [paste] fericit cu bucurii, [flo][canada] simona
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Eliana
Fetelor chiar daca este 1 aprilie sa stiti ca nu este o gluma dar sint din nou insarcinata . Mai am o fetita de 1 an si jumatate si voi naste in decembrie .
[size=3]Fellicitari!!!!!!!!!! Sa fie intr-un ceas bun,o sarcina usoara si un bb frumos si sanatos![/size=3] Sorina. "If you respect others,they will respect you!" http://community.webshots.com/user/sorina1982
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by AYUMI
Draga Sorina,sa stii ca si eu am aceeasi problema ca si tine.Anul trecut am fost la doctor si mi-a spus ca e o chestie hormonala.,care va disparea in timp.Cred ca cel mai bine ar fi sa consulti un doctor;asa ca sa fii sigura.T e pupic![pup]
Cred ca ai dreptate,eu aberez,am citit despre asta si m-am gandit la tot felul de aiureli. Merci pentru raspuns[dual] Sorina. "If you respect others,they will respect you!" http://community.webshots.com/user/sorina1982
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Eliana
Fetelor chiar daca este 1 aprilie sa stiti ca nu este o gluma dar sint din nou insarcinata . Mai am o fetita de 1 an si jumatate si voi naste in decembrie .
FELICITARI!!! Sa va dea Domnul sanatate la toti!! SArcina usoara!! Pupuci, Adina & Luka http://www.babiesonline.com/babies/l/lukayashy
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eliana[flo] felicitari sa ai un bebic sanatos si o sarcina usoara! Raluvad ca tu esti din Okinawa...vin la tine sa ma bronzez[beach] Azi pe cine pacalim? 1 aprilie.[flo][flo][flo][flo]Aici este asa de cald...ma duc sa ma plimb ca nu pot sta in casa.Sa vad ce sa cumpar pt sotul meu.. facem si noi 3 ani decand ne-am unit [:)] sa stiti ca nu-i pacaleala... Pup delce pe toate fetele![pup][flo] Angi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...