Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

o mica rugaminte...


Recommended Posts

Auzisem si eu de retetele cu tinctura de marar dar nu am gasit pe nicaieri nici tinctura si nici semintele. In plus, voiam sa intreb daca cineva a folosit produse de la SRR Natural care sunt am inteles pe baza de fito-estrogeni. Am citit ca fito-estrogenii nu sunt recomandati doar pentru cresterea sanilor (se gasesc in soia, etc). Eu am intrebat pe un agent de la ei daca au feed-back de la vreo clienta multumita si nu mi-au raspuns pe de-a dreptul, adica mi-au zis ca fiecare organism reactioneaza in felul sau, bla, bla. Am vorbit despre asta si cu o farmacista care mi-a spus ca e apa de ploaie ca niste plante maruntite nu pot sa duca la cresterea sanilor. Nu stiu ce sa zic...probabil ca asa e...totusi ma intreb foarte des, de ce femeile din generatia mea (crescute pe timpul lui Ceausescu) stau atat de prost la capitolul sani si pustoaicele din ziua de azi (crescute dupa revolutie) nu au aceste probleme. Nu inseamna oare ca e strans legat de alimentatie?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 24
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Eu nu am facut dar stiu pe cineva (prietena buna) care nu e prea multumita. A avut o perioada foarte lunga in care nu suporta atingeri la nivelul mameloanelor si nici acum nu se prea lauda cu asta. Altfel, nu a avut probleme dar .... pana la urma si-a facut aceasta intervenite pentru ca sa fie mai apetisanta pentru iubitul ei...in schimb iubitul a primit interdictie, adica ceva de genul: UITA-TE DAR NU ATINGE"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

alaptat 9 luni jumate, trecut la numarul urmator :)) nu stiu daca regula e corecta, dar la mine a fost valabil iar operatie nu mi-as face ... nu e vorba numai de dimensiuni, trebuie si sa stii ce sa faci cu ele si cum sa te simti in ele :))
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...