Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Fetele din USA,poftiti la o barfa!(12)


Recommended Posts

Buna , Ieri am primit o somatie sa ma prezint la court pentru jury service la un proces. Acum nu stiu ce sa fac. Nu sunt nici cetatatean si nici nu stapanesc limba engleza foarte bine. In somatia , ce-am primit-o , este specificat ca in cazul in care nu ma prezint voi fi amendata. Voi ce ma sfatuiti sa fac? Rachel si Carmen http://www.babiesonline.com/babies/s/spetco
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 144
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Citeste bine scrisoarea si vezi ca e un loc unde bifezi ca nu esti cetatean si apoi o trimitzi inapoi. Ca sa fii sigura va trebui apoi sa dai telefon (numarul de tel e acolo) si sa specifici ca nu esti cetatean. Si eu am primit de doua ori, A L’amore che move il sole e l’altre stelle. Dante Iubirea misca soarele si celelate stele
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cleomax felicitari pentru mandretea de baiat . Sotul meu a fost placut impresionat cand i-am spus de facultati . Desi cred ca esti foarte bine documentata daca vrei o parere din partea lui vorbim personal. Pai fetele care aspirati ca socrele la mandretea de baiat a lui Cleomax .... va urez bafta ... eu l-am vazut ... am palpitatii numai cand ma gandesc asa ca eu spun incepeti antrenamentele cu fetitele voastre ca aveti un concurs greu ... iar Cleo este o draguta ... nu spun mai multe ca nu stiu ... si apoi auzi la ea ... CAFEA RECE???!!!... [alcool]... ca a mea daca nu-i fierbinte nici nu ma ating de ea... Laura Takacs ... m-am prapadit de ras ... hazliu cuc. Gata ma duc sa vad un fim si apoi la culcare. Pupici! mamica fericita a unui baietel!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...