Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Fetele din USA,poftiti la o barfa!(12)


Recommended Posts

Ana, cred ca se vand la orice aprozar ca si prune, unele sunt negre si altele rosiatice. Cand am mancat prima oara din alea rosiatice m-a socat gustul asemanator cu al corcoduselor noastre, doar ca astea sunt mai mari. Nu am acum in casa, dar o sa verific neaparat. Oana_B
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 144
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Ziua buna fetelor! M-am oprit si eu putzin din lucru' sa fac prezentza si sa va spun de Ziua Catarului.A fost WWWWWoooooow!Am pierdut parada care fusese cu o zi inainte,am vazut cele mai frumoase specimene de catari,mari si mici,m-am "tras in chip"[:D] cu doi calutzi in miniatura, care nu sunt mai mari decat un caine de talie mijlocie,au incercat sa ma vanda la o licitazie pe post de catar,dar a pus sotzu' piciorul in prag si a spus ca desi sunt indaratnica si o beeeeach[:D] el nu ma da,am vazut cateva case care au apartinut proprietarilor de plantazii(mi-a cazut fatza,atat de frumoase sunt),ne-am ratacit si aproape am ajuns in Kentucky[:D] cautand o comunitate Amish pe care am vizitat-o pana la urma si unde am vazut cele mai frumoase produse lucrate manual(si scumpe de nu te-ai putut apropia).... Superb! Si acum,cu regret,trebuie sa-mi reiau atributziile de menajera[:D]! Pupici si uichend placut! mihaelaH
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...