Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Fetele din USA,poftiti la o barfa!(12)


Recommended Posts

Uite vezi,tot mai afli cate ceva nou[:D].Nici eu nu stiam de DCF.Si mai este un lucru:scrisoarea cu aprobarea vizei sotzul meu a primit-o dupa o luna jumate(a aplicat in Texas),iar la ambasada am intalnit un cuplu care primisera scrisoarea in 4 luni.Aplicasera in Nebraska,pt aceeasi viza. Si acum va zic si buna dimineatza!:) Pupici! mihaelaH
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 144
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:
Originally posted by mihaelabebe
Uite vezi,tot mai afli cate ceva nou[:D].Nici eu nu stiam de DCF.Si mai este un lucru:scrisoarea cu aprobarea vizei sotzul meu a primit-o dupa o luna jumate(a aplicat in Texas),iar la ambasada am intalnit un cuplu care primisera scrisoarea in 4 luni.Aplicasera in Nebraska,pt aceeasi viza. Si acum va zic si buna dimineatza!:) Pupici! mihaelaH
da, sint diferente intre vitezele "de reactie" a diferitelor centre. am impresia ca vermont-ul e cel mai lenes - de care, evident, apartin eu [alcool]. 'neata ![hia]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Llaura
Buna dimineata, Semnez si eu condica dimineata; ia spuneti voi frumos ce cafea beti, ca sunt curioasa si maaaare amatoare, fac sondaj. Hai va pup.
eu iau cutioante de tabla cu folgers (cea mai "neagra") ori melitta ... una ca de cum ma trezesc dau iama la cafea (de unde necesitatea home-brew-ului) iar cea boabe poa' sa fie deliciul pamintului ca tot mi-e prea lene s-o risnesc, chestii, socoteli ... nu-s chiar intr-atit de epicurean(a) [olala]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[:(!] Ce lapte pasteurizat???? de ce nu-i bun?... crezi ca vaznatoarele alea stiu din ce si cum e preparata branzica.... de e buna!!!!... mie nu mi-au spus de branza feta ... mi-au spus sa nu mananc peste ...daca renunt si la branza feta ... [q]..... Acum hai sa va dau buna-dimineata. Ieri mi-am schimbat fondul de ten ... mi-am cumparat L`Oreal Vizibil lift ... e super. Voi il folositi ? mamica fericita a unui baietel!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'neata [:)] si eu la cafea: am observat ca nu-mi place cafeaua "buna", e prea tare sau amara, nu stiu, cert e ca oricum pun apa in ea, asa ca ce rost are sa stric orzul pe gaste? asa ca iau orice tip de colombian roasted, chiar daca e marca generica. ahem, sa ma laud [:D] - aseara am primit instiintare ca l-au admis la duke, asta era ultima, asa ca a reusit la toate cele sase universitati la care a aplicat [:)] acum avem o luna sa decida unde se duce, alta nebunie [alcool] a aplicat la: duke, emory, furman, georgia tech, boston u. si univ. of georgia. cost intre $7000 si $ 40,000 - doua dintre ele i-au oferit 50% bursa, inca nu stim ce sau daca duke si emory se ofera sa-l ajute. ca un amanunt interesant, la duke au fost 16,600 aplicanti pentru 1602 locuri. o zi buna tuturor!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari pentru fiul tau Cleo!!!!Grele universitati, in special Duke. Cred ca sari in sus de fericire. Am o prietena care a terminat la Duke political science cu minor in antropologie. A plecat mai departe la Washington si a fost in campania de realegere a lui Clinton. O sa-si faca contacte (relatii) foarte bune acolo. Pentru cafea imi place sa fie proaspata si am un Cuisinart in care pun cafeau boabe si el risneste si face cafeaua singur. Iese aromata si buna. Plus ca beau cafeaua neagra fara creamer si mai stiu eu ce. Piine gasesc, brinza gasesc, cafea gasesc, dar urzici unde gasesc? In 14 ani nu am vazut urzici pe aici si mi-e o pofta nebuna. Ultima oara (si prima in 13 ani) am mincat anul trecut in martie cind m-am dus la o nunta in Romania. Anamaria mama la Nick (6)& Alex (3) [url]http://mywebpage.netscape.com/Ocebine/alex2.jpg[/url] [url]http://mywebpage.netscape.com/Ocebine/nick2.jpg[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cleo, felicitari pentru baiat, e super-meserias! Eu am viciul cafelei, asa ca o inteleg pe fata Andabrro cu home-brew; nu ma pot vaita, cumpar Kirkland, Maxwell, colombian roasted e ok pt mine. Dar eram curioasa care e pe aici definitia cafelei, cum stiam eu ca e Lavazza (nimic de zis, si aici e lavazza). Si afara de asta mi-as cumpara si eu o crema anti-aging, dar nu stiu nici daca e buna, nici care e buna, am fata uscata, si poate ma luminati voi, ca incercari de aproape 20 de dolari parca nu imi vine sa fac! Hai va pup.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si noi, si noi suntem cu scrisorile de acceptare, pana acum ne-au acceptat la aia de langa casa, de care si apartinem, de fapt, nu ne-au cerut media pe ultimii ani si nici nu s-au aratat interesati de aptitudinile intelectualicesti, ce-i drept, nici bursa nu s-au oferit sa ne bage-n traista, ce vreti, suntem piticoti, numaram abia 5 anisori si o luam de coada cu gradinita din toamna.[:)] Cleo, felicitatiuni din toata inima, uite c-am cunoscut si "pe viu" senzatia, ca, pana acum, numai prin filme am vazut fii si fiice cu maini tremurande, desfacand plicuri mari si portocalii, la fel de mari ca si emotiile. Pe cafea o cheama yuban si e cea la care ne-am cam stabilizat, dupa ce-am desfacut destule pungulite si cutii si ne-am strambat nasurile pe langa ele. Am incercat si Jacobs verde, cumparata de la magazinul rusesc, ca sa ne facem pofta de acasa, insa nici aia nu mai e ce-a fost, sau poate s-a schimbat asezarea papipelor intre timp. Deh, gustibus... Urzici, la tufa numero due de la marginea aleii din parcul vecin, e mai greu cu culesul, nu ca n-as purta manusi, da' se opreste tot americanul curios si bine intentionat, de altfel, sa te-ntrebe de ce nu porti vesta portocalie, daca tot ai venit sa smulgi iarba. Asa ca, pofticiuasa Anamaria, ia-o la picior prin parcuri, cu bocceluta-n spate, ca-i imposibil sa nu dai de dumnealor, verzi si intepaciuase, gustuase si buuune. [:)]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...