Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Fetele din USA,poftiti la o barfa!(12)


Recommended Posts

[flo]Felicitatiuni Cleo, tu ai copil de facultate sau am inteles eu aiurea? Eu beau ness, din alea din Romania Brasero, Amigo (care vine de acolo si ne aduce) sau luam din Canada Nesscafe ca e mai ieftin si bun la gust, o cutie de 500g la pretul unei cutii de 200 (parca) de aici. Cafeaua la filtru nu mi-a placut niciodata si ca sa o fierb in ibric mi-e lene sau pro'abil am ramas cu defectiuni din Romania cand eram tot timpul pe fuga si cafeaua trebuia preparata rapid. Oana_B
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 144
  • Creat
  • Ultimul răspuns
felicitari, Cleo, tare mandra tre' sa fii de baiatul tau! bafta oriunde s-ar duce! io nu-s cafegioaica, cred ca ultima cafea am baut-o in ro, pe vremea cand aveam si io job :)). al meu vaz ca-si cumpara de care apuca, nu s-a "stabilizat" la o marca anume. cafea sa fie! :)) urzici am vazut eu la whole foods, dar n-am cumparat niciodata. habar n-am sa le fac, desi cartea de bucate sta la loc de cinste in bibilioteca. o mai deschide bb din cand in cand si-i mai rupe cate-o pagina... :)) http://www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=iubibubi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

multumescu-va, dragelor, sunteti niste scumpe [:)] pacat ca-steti asa departe, era motiv bun de dat o bere, o cafea, o urzica ceva [:D] ete poiata unde eram [hot] heehhe, lexi, felicitatiuni si voua, nu-i de colea sa iei lumea-n piept la 5 anisori, parca-l vad pe al meu cu sacul de dormit la subrat si cu numele si adresa prinse-s ace de siguranta pe spate...ufff cand trecu timpul asa repede [bang] pupici pupiciosi la toate si mircea cel in delegatiune.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

auziti? da' de cafeaua de la starbuck's ce spuneti? noua ne place la ei, am incercat s-o preparam acasa da' nu iese la fel de delicioasa. urzici la whole foods zici? hmmm poate-mi calc pe inima si le ridic temporar boicotarea, las' ca gasesc eu alte principii, ca-mi facu pofta anamaria, sper sa nu fie cu ochi, doamne-feri.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari Cleo si bafta Lexi![:D] Noi ne cafelim cu folgers-ul.Prima si unica mea iubire de aici,in ce priveste cafeaua. Llaura,eu deobicei folosesc Nivea Visage,e cea mai potrivita pt tenul meu si e in jur de 10$. uffff trebuie sa ma apuc de curatzenie si sa vezi mama cum imi arata casa dupa ce am mutat mobila ieri.Si nu am nici un cheffffffff!!! Help! Pupici! mihaelaH
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Iubi ai vazut urzici la whole foods? Fara bancuri, ca acuma plec de la servici!!! Sub ce nume se comercializeaza aceasta ambrozie? Mi s-a facut o pofta de am apa-n gura!!!![pofta] Anamaria mama la Nick (6)& Alex (3) [url]http://mywebpage.netscape.com/Ocebine/alex2.jpg[/url] [url]http://mywebpage.netscape.com/Ocebine/nick2.jpg[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Cleomax
auziti? da' de cafeaua de la starbuck's ce spuneti? noua ne place la ei, am incercat s-o preparam acasa da' nu iese la fel de delicioasa. urzici la whole foods zici? hmmm poate-mi calc pe inima si le ridic temporar boicotarea, las' ca gasesc eu alte principii, ca-mi facu pofta anamaria, sper sa nu fie cu ochi, doamne-feri.
[:D]LOL..Cleo tu sa te iei de mana cu sota-miu. Cand mergem la Starbuck sta si se uita sa vada cum prepara aia cafelutele din meniu. A cumparat tipul de cafea, laptele, siropurile da' tot nu iese ca acolo. El crede ca secretul este in lapte, care e cald sub forma de spuma. Ocebine, cred ca ii zice nettle. Oana_B
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Oana_B [:D]LOL..Cleo tu sa te iei de mana cu sota-miu. Cand mergem la Starbuck sta si se uita sa vada cum prepara aia cafelutele din meniu. A cumparat tipul de cafea, laptele, siropurile da' tot nu iese ca acolo. El crede ca secretul este in lapte, care e cald sub forma de spuma.
hehe, culmea e ca nici eu nu pun in cafea nimic, nici lapte, nici zahar, doar apa rece, pentru ca nu-mi place cafeaua fierbinte, o iau ca un afront personal [:D] stii care cred eu ca e secretul? faptul ca sunt in local, cred ca e autosugestie, pentru ca taaaare-mi place sa ies in oras [alcool]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...