Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Fetele din USA,poftiti la o barfa!(12)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 144
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:
Originally posted by Cleomax
auziti? da' de cafeaua de la starbuck's ce spuneti? noua ne place la ei, am incercat s-o preparam acasa da' nu iese la fel de delicioasa. urzici la whole foods zici? hmmm poate-mi calc pe inima si le ridic temporar boicotarea, las' ca gasesc eu alte principii, ca-mi facu pofta anamaria, sper sa nu fie cu ochi, doamne-feri.
Cleo, noi servim cafea numai Starbuck's. De la Costco, cea mai buna: French Dark Roast. Addicted. Si-n concediu ne luam plicul cu noi. Acu' cu gravidenia mea, eu nu mai beau...dar o sa-mi iau eu revansa, asta dupa ce-o sa termin cu alaptatul, deci peste cativa anisori. Pana atunci nu-mi ramane decat sa o miros, ca tare buna-i. Despre urzici, cand eram in Canada, mergeam la cules, ca se gaseau, campuri intregi. Pe aici nu am gasit. Btw, felicitari pentru fotomodelul de fecior, brava lui si parintilor! Garo Sanatate, ca-i mai buna ca toate.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salut americancelor!!!!!!ce tot barfiti atita? hai ca am intrat sa va salut si pe voi pe toate(si toti,[:-)))]mircea eu te consider tot fata) si eu cafea i-au din canada...dar nu pt mine,ci pt musafiri...ca eu nu ,nu ,nu vreau sa ma droghez[:D]...am glumit...mai beau si eu cite o cescuta...de la tim hortons.....mama mia buna e cafeaua aia!!!!!! in rest pt musafir am brasero din romania[:D] fetelor...va invit la mine pe toate azi...am facut cuib de viespe...si ce frumos miroase in casa....ma duc sa deschid geamul ca daca nu imi vine sa maninc tot platoul......yami-yami...si fiecare sa isi aduca cafeluta preferata,ca eu nu am atite feluri de[:D] cafele sa va impac pe fiecare[:D] o zi frumoasa fetelor!!!!!! don't worry....be happy. mona78
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...