Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Relatii cu persoane mai in virsta- pareri?


Recommended Posts

quote:
Originally posted by roxanica-mamica
Daca despre femeia care are o relatie cuun barbat mai in varsta ca ea se spune ca o face din interes sau eu stiu ce alte motive , despre tine se va spune ca esti smecher si ca ai dat lovitura ! Din pacate societatea inca face diferenta astfel ! Barbatul care are o legatura cu o fata tanara este de nota 10 pt ca a reusit , iar ea este acuzata de x, y , sau z lucruri . Chestia cu relatia sexuala poate fi adevarata , caci o femeie la 30 de ani stie ce vrea , cum si de cate ori ! Ce poate sa simta ea despre faptul ca te creste ? Poate sa o faca din distractie si poate sa te foloseasca , sau poate s-a trezit in ea instinctul matern ! Parerea mea este ca tu de pe urma acestei relatii nu ai avea decat de castigat - experientza , maturitate , seductie , etc . Sa ne spui cum a fost ![:D] [:D] [:D] Roxana [baietel] & Marc [bibe] www.babiesonline.com/babies/b/bichelu
Buna ziua la toata lumea... Scuze , dar nu ma pot stapani.... Ce-mi place mie de tine Roxanica-mamica......adica exista dragoste in cazul diferentei de varsta doar daca el e mai in varsta....invers , daca ea e mai in varsta nu exista....ea nu poate sa iubeasta un barbat mai tanar, o femeie are numai sentimente materne, poate doar sa se distreze, poate doar sa foloseasca.... Mai doresti si amanunte picante.....esti de-a dreptul.... Dar mai bine ma intreb de ce esti avida de astfel de amanunte? Toate cele bune Criss
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 113
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Vaaaaai , multumesc pt aprecieri ! Sunt de-a dreptul cum ? Nu crezi ca inainte sa sari sa arunci cu niste cuvinte aiurea ar trebui sa mai citesti o data ??? am spus asa : "daca despre femeia care are o relatie cu un barbat mai in varsta ca ea se spune ca o face din interes sau eu stiu ce alte motive ..." , DECI m-am referit strict la partile neplacute , la punctul critic de vedere al celorlalti ! Daca mai citesti si ce a scris zoster , vei observa ca el spune "daca relatia se maturizeaza va fi mai mult fizica ...o relatie cu o persoana mai in varsta a fost fantezia mea suprema " ! Asa ca draga mea era vorba despre o relatie care inca nu a inceput , deci nu poate fi vorba de iubire INCA ! Evit sa iti raspund pe masura cuvintelor tale pt ca nu imi sta in fire , spre deosebire de altii ! ps - amanunte picante ce inseamna in opinia ta ? l-am rugat sa ne spuna ce decizie a luat si daca aceasta relatie a fost sau este pe masura asteptarilor sale . Roxana [baietel] & Marc [bibe] www.babiesonline.com/babies/b/bichelu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Roxanica.... ---- "Ce poate sa simta ea despre faptul ca te creste ? Poate sa o faca din distractie si poate sa te foloseasca , sau poate s-a trezit in ea instinctul matern ...." ----asta a ce suna? Dar aceasta? --- " Sa ne spui cum a fost ! [:D][:D][:D]" --- Nu am ce sa mai spun....singura ai spus tu cat de mult astepti amanunte de la un barbat care... --- "Parerea mea este ca tu de pe urma acestei relatii nu ai avea decat de castigat - experientza , maturitate , seductie , etc ."--- ---- Eu nu ma targui...mi-am spus doar parerea , e voie? Iar din felul in care ai spus-o se simte ce parere ai despre o femeie care se indragosteste....chiar si de un "copil" care precum a spus a "intinerit" gandindu-se la relatia asta....iar a "intineri" cand esti langa cineva nu inseamna oare ca iti place si ca tii la persoana respectiva? Doar cei ce nu au trecut prin asta iau in ras pe altii...iti recomand cu caldura filmul " Casatoreste-te cu mine Kate!" ---si apoi mai povestim. Seara placuta
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

cred ca ar trebui sa te mai relaxezi un pic si sa vezi ca nimic din ce am scris nu a fost din rautate , invidie sau eu mai stiu ce . "Doar cei ce nu au trecut prin asta iau in ras pe altii" .... am trecut prin asta si nu iau in ras pe nimeni ! Repet - nu consider ca din ceea ce a scris zoster era vorba despre dragoste . Orice relatie poate incepe din mai multe motive ( curiozitate , dorinta , atractie ) si sa sfarseasca in cea mai pura dragoste ! Starea mea sufleteasca momentana nu imi permite sa scriu mai mult . Pun PUNCT aici acestei discutii . Multumesc Roxana [baietel] & Marc [bibe] www.babiesonline.com/babies/b/bichelu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Roxana, Indiferent de starea sufleteasca (oricum nu interesea.za)...nu poti impui sa se termine o discutie numai ca nu iti mai convine....si apoi nu imi place tonul " cred ca ar trebui sa te mai relaxezi un pic...". Apoi degeaba sustii ca nu ai scris cu rautate...tonul se simte. Voi scrie ce doresc si ce gandesc...am voie, nu? Ciao!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by roxanica-mamica
Ca te intereseaza sau nu pe tine ... uite de ce nu mai dorm eu la noapte ! Desi am deviat de la subiect , un singur lucru mai am sa iti spun . Si aici il citez pe Paunescu : "Nu polemizez cu neantul !" . Roxana [baietel] & Marc [bibe] www.babiesonline.com/babies/b/bichelu
Care polemica? Noooo.....s-a cascat haul in fata ta? ( neantul). Hai ca m-am plictisit... Zi buna
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Din ce am citit pana acum, am vazut ca roxanica mamica a pledat cu inversunare pentru prima varianta , in schimb cand s-a pus problema inversa si-a schimbat brusc parerea. Dintr-o data s-a relaxat si din tonul serios de pana atunci, discutia s-a transformat intr-o mica barfa in asteptare de picanterii.Din pacate criss "a suparat-o " foarte tare ,asa ca nu am mai vazut pana unde poate duce curiozitatea lui roxanica mamica.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mai fetelor,ce se intampla cu voi???Desi eu nu am avut experiente de genul acesta,ma refer la relatia cu o pers mai mare,urmareasc acest subiect si nimic pina acum nu mi s-a parut vulgar!!! De ce trebuie sa aruncam vorbe in vint,doar de dragul de a nu ramane fara replica...O.K. Toti avem dreptul sa ne spunem parerea,si eu o fac,dar nu e cazul sa ne jignim si pentru ca nu se potrivesc parerile noastre nu inseamna ca altii nu au dreptate...fiecare are felul lui de a vedea lucrurile!!! Hai sa ne dam mana si sa ne oprim aici cu cuvintele grele care ma intristeaza foarte mult! Roxanica multi pupicei lui Marc si va iubesc pe toate la fel de mult! SCUZE DACA AM DEVIAT DE LA SUBIECT! Theodora,[copil] Alexandros,[copil] Yannis Ai pensule,ai culori,deseneaza raiul si intra in el![ruga] CRISTOS A INVIAT! HRISTOS ANESTI! http://community.webshots.com/user/theodorapap
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Theodora, Serios ca esti pe langa subiect, nu a jignit nimeni pe nimeni, si daca nu suntem de acord una cu alta nu este o problema....nu are nevoie nimeni de interventii impaciuitoare. Ma intreb care este jignirea ca eu nu sunt de acord cu ce spune alta persoana? Iar despre vulgaritate nu a vorbit nimeni.... Iar eu nu am senzatia ca am vorbit vorbe in vant cand am afirmat ca o persoana aluneca in barfa si se mai si contrazice... O zi minunata va doresc!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...