Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Mamici din Constanta (4)


Recommended Posts

Roxana ti-am vazut pozele! Sunteti cu totii frumosi si eleganti! Iar daca ala a fost tot balamucul atunci este ok, daca nu discutati problema si definitivati-o. Butica se vede de la o posta ca are in ea un bb baiat, caci este tuguiata, cum se spune. Ai grija ca s-ar putea sa pierzi pariul! si tre sa dai de baut mult de tot, ca sa ma satur![:D] Repet: eu am spus 14-15 iulie 2004 maxim 20 iulie, dar oricum in certificatul lui ghindu' nu va fi trecuta luna august( poate la data eliberarii). [:D] Caty, as vrea sa te pot ajuta, mai ales ca locuim in acelasi cartier. Am sa ma gandesc la noapte pe cine sa-ti recomand din zona, caci este mai bine de ambele parti sa stati aproape. Narcisa iti multumesc pentru incredere si iti spun ca Alexia mea are 9 luni. O alta veste pentru tot poporu' : A APARUT SI AL DOILEA DINTZISOR! CriXia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 170
  • Creat
  • Ultimul răspuns
gata Cris, m-ai convins!!! facem pariuri!!! eu una am un feeling de 20-25 iulie...dar sa zicem ca ramin pe 31. asa ca....cine mai vrea sa se alature....eu tin pe 31, Cris e cu 15-20 iulie. asa ca.....pe o prajitura si o cafea/bere/suc la Irish merge? hai, ca tot tre' sa ne vedem....[:D]. cine ni se alatura? Caty am sa ma interesez draga mea. deci tu ai nevoie de bona pentru saptamina viitoare, da? daca aflu ceva dau un PM urgent. sper sa reusim ceva... o zi super va doresc, Roxi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna mamicilor si copilasilor, Sunt un membru nou, tot din Constanta si ma alatur voua. Sunt mamica de gemenute Maria Diana si Elena Stefania care a au facut ieri 11 luni, printre voi sunt mamici de gemeni? Legat de DPN la noi era stabilit pe 21 mai dar s-au nascut pe 26 mai. Va pupam. Ionela si gemenutele Maria [dual]Elena icraciun
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Roxana, superbe poze, sunteti toti niste draguti! Crixia, cu placere si felicitari pentru al doilea dintisor, ce zodie e Alexia, cumva racusor? Si eu ma alatur tie cu DPNul Roxanei, 15-20 iulie... Ionela, un calduros "Bine ai venit!" in clubul constantencelor, nici eu nu sunt prea veche pe aici. Problema noastra cu botezul lui Vivien incepe incet incet sa se concretizeze; nasii nostri au fost de acord s-o botezam aici in Germania, fara ca ei sa fie de fata; mai ramine sa vorbim cu soacra mea, miine vin acasa, poate mergem sa-i luam cu toata trupa(Vivi si Patrick) de la aeroport. Vreau neaparat s-o botezam pina venim in Romania, offf si incepe incet incet sa alerge timpul pentru mine, in trei saptamani plecam in concediu cu cei mici si dupa mai sunt 3 sapt. pina venim in Romania. toate cele bune narcisa x [copil][copil] Vivien 27.01.2004 Patrick 29.06.2002
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ionela, bine ai venit...esti unica aici, macar din cite stiu eu! ce ne mai spui despre tine? pe unde stai? cum te descurci cu gemenele? Narcisa imi pare bine ca se rezolva incet problema botezului....tinem pumnii sa iasa bine in sfirsit si...poate ne vedem cind veniti in Romania! asa deci 2-1..... ce ne facem cu tine, cum iti dau eventuala cafea/bere/prajitura???? pe mail???[:D] pupici, Rox
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Roxana uite ce ma roade cu DPN-ul tau. Daca bb vine pe 14 iulie voi fi cea mai bucuroasa pentru ca va fi nascut in aceiasi zi cu mine. Daca nu se supara nasii vostri il botez cu cea mai mare placere!!!! De aceea trag eu pe 14-15 iulie. Eu am avut data ultimei menstruatii 24.10 si mi-au spus ca voi naste 28.07-05.08, iar bblina mea a venit pe 22.07. Asa ca pregateste-te sa primesti un racusor in casa! Narcisa, da am un rac, dar ce este bizar ca toit trei suntem raci. Si toate astea fara nici un fel de plan, sa stii! Nu mai numara zilele ca trec destul de repede, ai sa vezi! Ionela esti bine venita in cercul nostru! Sa-ti traiasca printesele! Daca am facut cu Roxana o legatura prin data nasterii, uite fac si cu tine doua legaturi: una pentru data nasterii fetelor caci 26 mai imi spune si mie personal ceva, iar cea de a doua legatura este legata de numele tau, esti tiza mea, caci la botez mi-au spus Ionela, iar ca nume de familie m-a chemat inainte de casatorie Craciun. Oare suntem rude?! Caty, deocamdata nu am gasit sa-ti recomand pe cineva, dar sa stii ca sunt in continuare in cautari. Chiar am intrebat si o prietena de a mea daca stie pe cineva. Trebuie sa te scoatem din incurcatura! Pupici tuturor! Ma asteapta bucataria! CriXia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Offf, sunt asa de suparata, de nu stiu cum sa ma calmez, i-am si articulat citeva la fund; am iesit afara sa intind rufele si Patrick a tras de o husa pina a cazut jos CD sotului meu pt invatat lb. romana pe care am dat 34Euro si a rupt toata hirtia, prefata si CD cred ca e si zgiriat; off ce-o sa se mai supere al meu sot cind o sa vina acasa, dar el l-a pus singur acolo, de unde l-a luat cel mic, trebuia sa se gindeasca ca trage de tot ce intilnestee in cale[bang][bang][bang]. narcisa
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor! Roxana, felicitari pt. nasit! Multa fericire insurateilor! Si daca se fac pariuri cu DPN-ul, eu zic 24-25 iulie. Cad sambata si duminica. Ce zici, "deranjezi" dr. in week-end? Crixia, bravo pt. dintisorul nr. 2!!!!!! Caty, ce problema! Eu nu stiu sa-ti recomand pe nimeni, dar daca aud ceva, te anunt. Narcisa, pana la urma o sa se rezolve cu botezul. Gasiti voi solutia cea mai buna. Ionela, bine ai venit! Crixia se intreaba daca sunteti rude, eu daca nu cumva ne-am "cunoscut" ieri. Sotul tau e nepotul Luminitei? Scuza-ma daca gresesc, dar mi se pare f. mare coincidenta. Daca da, ieri am fost cu masina voastra. Pupici gemenelor! Noi nu am reusit inca sa ne hotaram asupra masinii. E adevarat ca nici banii de la asigurare nu i-am primit inca, asa ca ne mai gandim. Ne-am oprit la ... toate variantele [bang]. Dar o sa ne hotaram noi la ceva. Eu am reusit sa ma ingras un kg. M-am lasat de sala si am mancat multa, multa ciocolata. Sa vedem cum il dau jos (plus inca doua restante). Daca nu mai intru in depresii, sper sa nu fie greu. Maria este o scumpica si imi este tot timpul dor de ea. Crixia, Alexia se ridica la patut, ca Mariuta este tare lenesa si nu a reusit decat de doua ori si atunci cred ca din greseala. Nici cu vorbitul nu se grabeste. Vorbeste in limba ei, dar nu cu adresa. Va pup Cornelia http://community.webshots.com/user/cornelianis
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

of narcisa calmeaza-te draga mea.....cd-ul nu cred ca e vreo problema sa se fi zgiriatm incearca-l, iar hirtia...nu poti face alta? eu stiu, sa faci o copie...sau e o carte intreaga? hai, ca se rezolva... [pup] asa deci Cornelia, 24-25. tinem pariul, esti pe feeling-ul meu dar am zis ca eu "impun" 31. asa ca....mai avem un pic si aflam, nu? [:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...