Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Mamici din Constanta (4)


Recommended Posts

Cornelia, tu spuneai ca stai la intarea in Eforie Nord pe partea marii? Ei, daca da, atunci ai aproape de tine un bazin acoperit, cel din incinta bazei de tratament de langa hotelurile Steaua de mare, Delfinul si Meduza, care acum nu mai stiu cum se numesc sau ce firma le-a luat. Va spuneam ca in urma cu cativa ani am cunoscut pe cineva care lucra in baza de tratament ca maseur si imi spunea ca au si piscina si ca in perioadaele cand sunt mai putini turisti profita de asta si merge la inot. Nu vad de ce nu ar primi si vecini! Roxana, daca zici ca ai deja adidasi pentru ghindu, atunci trebuie sa-i cumperi si costumatie, ca poate e sportiv inainte sa invete sa mearga [8D][;)]. Foarte bine ca ai cumparat lucrusoare si mai mari. Ti-ai pregatit bagajul pentru maternitate? Vei lua cu tine si hainute pt bb sau ai de gand sa-l lasi infasat de asistente? Chiar citeam undeva pe forum ca sunt unele maternitati care nu accepta hainute, iar altele le dau voie mamicilor sa-si imbrace bibicii. Din experienta mea iti pot spune ca am fost foarte multumita de body-urile de la "Z" in primele luni, poate si pentru ca Alexia a avut doar 2500g, iar body-urile astea se mulau pe corpul ei si parea si ea un om normal(adica ii venea ceva, ca restu' erau enorme). CriXia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 170
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...