Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Mamici din Constanta (4)


Recommended Posts

Vai, Alina, ce vesti ingrozitoare ne dai! Pe de alta parte, bine ca s-a intimplat acum si nu mai tirziu, ar fi fost si mai dificil de surmontat. Trebuie sa afli neaparat cauza, sa vezi ce se poate face pe viitor. Imi pare rau pentru voi si pentru sperantele voastre risipite, sa va dea Dumnezeu putere sa treceti peste toate. mami & alisia (19 luni)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 170
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Draga mea Alina, imi pare foarte rau de situatia in care te gasesti!Nu stiu daca exista cuvinte care sa-ti aline sufletul...Un lucru insa vreau sa-ti spun:in viata nimic nu se intampla fara un rost anume...E tot asa de adevarat ca nu ne dam seama intotdeauna care este rostul intamplarilor triste din viata noastra..DAR...intr-o zi il vei afla..Sincer imi pare rau!Insa viata noastra merge mai departe..si noi trebuie sa iesim mai puternici din incercarile ei! Fruntea sus!Suntem langa tine!Oricand! In alta ordine de idei, va multumesc fetelor pentru (re)primire...chiar daca tacerea mea a fost intr-adevar prelunga..[:D]...ma gandesc...dimensiunea conteaza?[ups] Toate cele bune..si...sa incercam sa fim fericiti ca de nefericirea noastra au altii grija!... Simona
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Alina..... imi pare rau pentru vestea cea rea pe care ne-ai dat-o. Mare pacat! Dar voi, adica viitorii parinti sa nu incetati sa sperati, sa faceti orice sa aveti un copil, ca sa puteti uita clipa grea care v-a lovit de curand. Sunt alaturi de tine, si iti urez sanatate si putere! CriXia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neatza,neatza. ce zi frumoasa azi!!! sper sa ne lase vintul si ploaia in pace....sa vine si primavara adevarata odata!!! ce noutati mai aveti mamicilor? Crixia, iti ramasesem datoare cu masuratorile piticului. simbata rapportam: FL - 4,3 cm (DPN 3.08.2004), BPD: 6.0 cm (capatzinos si destept ca ma-sa), AC = 26 cm (!!!!!!!!! aici seamana cu ta-su!!!!), greutate estimata 672g....si cica nu am dreptate cind ii zic "grasun"!!!![:D] am astea..in rest stam cu genunchii la gura (hihihih, m-am distrat ca i-au crescut rotulele si se vad bine....) si cu ambele miini daca se poate in gura...si facem tumbe la greu. va pupici si va astept la o vorba, Roxi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'neata mamici!!!Multumesc din suflet pentru incurajarile si cuvintele voastre. Nu am sa ma las, dar, inainte vreau sa fac toate investigatiile posibile..... Ce mai faceti faceti?Bebeii vostrii ce fac? ALINA BB23 - 11 sapt.-Constanta
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cum as putea sa ma simt???? Sa spun adevarul gol golut? RAU! Din toate punctele de vedere!!! Inca mai am sangerari (dar nu curate)...Doctorul m-a rugat sa merg ieri sau astazi la dansul, dar il voi suna, ii voi spune situatia, iar daca considera ca trebuie sa merg chiar si cu sangerari....bineinteles ca voi merge.... ALINA BB23 - 11 sapt.-Constanta
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...