Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Mamici din Constanta (4)


Recommended Posts

Va citesc de ceva timp cu muuult drag. Eu m-am nascut si am locuit in Constanta pina in 1999. Venim in fiecare an la parintii mei chiar anul trecut eu am stat 4 luni cu Patrick in apartamentul nostru din Constanta. Mai avem vreo 2 luni pina ajungem din nou acasa pentru o luna!!!(pentru mine nu va fi niciodata altfel). toate cele bune narcisa x [copil][copil] Vivien 27.01.2004, Patrick 29.02.2002
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 170
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Bun venit in clubul constantencelor Narcisa ! Mai sunt fete pe forum care s-au nascut in Constanta dar acum sunt in alte parti ale lumii: Lumy-in Canada, Biankita - in Cipru, liris - in Olanda,... si poate si altele dar nu le stiu eu. Vad ca esti proaspata mamica de fetita si mai veche mami de baietzel. sa-ti creasca mari, frumosi si sanatosi puiutzii ! E diferenta de nici 2 ani intre ei... cum te descurci ? Laura - mama lui Vlad http://community.webshots.com/user/vladut111
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bine v-am regasit fetelor! Gata cu pauzele, ca ne ingrasam cam mult! trebuie sa ne reluam activitatile, de exemplu eu sa-mi continui programul cu sala, acte pentru teren si nu in ultimul rand copil, sot, si casa. Voi ce aveti de gand? Roxana se pare ca ai intrat in febra pregatirilor sfarsitului de sarcina! Si bine faci, caci acum vine luna mai cu canicula, sarcina se va ingreuna si nu vei mai putea face prea multe. Laura 111 felicitari pentru aerisirea de care ai avut parte. foarte frumoase locuri ai mai vazut! Narcisa esti bine-venita in randul nostru! Sa fie intr-un ceas bun! CriXia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Adevarat a inviat liris! Laura, recunosc ca nu-mi este usor cu doi copii mici si n-am aici pe nimeni care sa ma ajute, parintii mei nici nu si-au vazut nepoata, dar incet incet imi revin, deja merge ceva mai bine decit imediat dupa ce am nascut. Si da Italia e o tara superba am facut si noi un concediu in partea de nord; eu sunt fermecata de Olanda, care m-a fermecat din prima clipa si am revenit in concedii in fiecare an pina sa fi avut copiii. Acum facem mai intii o pauza. Crixia, multumim de urari si Felicitaari!!! pentru primul dintisor al fetitei tale. Ma grabesc, ca trebuie sa merg la cursul de recuperare de dupa nastere. toate cele bune narcisa x [copil][copil] Vivien 27.01.2004, Patrick 29.02.2002 http://www.desprecopii.com/forum/photo_album_view.asp?cname=Album+principal&mid=269&cid=806
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna Liris, ce mai faci???? vorba Crixiei, cam rarut pe la noi....dar e bine si asa!!! [:D]Crixia inca nu am intrat in febra....dar nici nu mai am mult!! azi am incercat o tura de shopping si din pacate tot din magazinele de "femei normale" (ce ma enerveaza termenul asta..ce, eu nu-s normala???) mi-am gasit cite ceva de imbracat!!! (heheheeh, si niste salopetutze pentru ghindu'.....[:D] ca nu m-am putut abtine!!!!) pupici si o seara buna...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hristos a inviat! Laura, mi-ai facut o "pofta" de Italia. Narcisa bine ai venit printre constantence! Noi am stat acasa de sarbatori. Luni am fost cu Mariuta in parc. Ne-am odihnit, dar parca au trecut asa de repede zilele libere. Ieri m-am intors la birou, dar am chiulit de pe forum. Acum suntem in cautare de masina. Adica vizitam show-room-urile si asteptam sa vedem ce bani luam de la asigurari. Hai ca am inceput sa scriu acum o ora si m-am luat cu alte treburi. De fapt vroiam sa va salut si pe ziua de azi. Va pup Cornelia http://community.webshots.com/user/cornelianis
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...