Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Tatuaj abtibild


Recommended Posts

Fetelor credeti ca am innebunit? Eu nu mai sunt sigura de nimic. Mi-a venit asa un chef sa am un tatuaj mic pe spate, jos de tot langa slip. Problema este ca nu as vrea in prima faza sa-mi fac unul definitiv: ace, durere, risc de infectie etc. As vrea un abtibild care se duce dupa un timp sa vad si eu cum ma simt cu asa ceva (psihic vorbind). Problema este - de unde sa iau asa ceva (stau in Bucuresti), cam cat costa si mai ales daca rezista la balaceala? Multumesc anticipat ! Melania (pe cale sa innebuneasca la 28 de ani [alcool])& Anna-Luciana melania
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 4
  • Creat
  • Ultimul răspuns
iti raspunde una deja nebuna...:)) Eu am doua tatuaje...:)))...definitive... care nu m-au durut..nu nimic...si imi plac de mor...:)) 1. este pe mana stanga..putin mai jos de umar...un dragon...bagat in semnul ying si yang (dragonul este semnul meu zodiacal dupa z. chinezesc)..iar ying si yang...imi place mie f mult 2. este pe abdomen...in partea dreapta...se vede din slip(exact deasupra lui)..micut...si finut..:))..un delfinas.... si mai mai bate gandul...:)) te pup... si sa-ti raspund la intrebare..la Mall...rezista si la apa...nu mai stiu exact dar pe la et 1 era un mag de articole sportive si in cadrul acestui mag. era si unul cu tatuaje ..definitive, de lipit...de tot felul... Maria&Vladut
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Melania, stai linistita, nu esti singura "nebuna" [:)] Eu am unul adevarat , facut la 20 ani (cred [:)]), asa ca sunt o mamica cu tatuaj....... Am avut si din alea lipite, dar se duc destul de repede, si la spalat se iau tot cate putin bucati din ele...........dar de ce nu?? Cand se duce, pui altul......[:)] Nu stiu unde se gasesc in Buc., ca eu le-am primit din germania pe alea de lipit. Poate te ajuta alte fete cu indicatii...... Te [pup] Venera si [copil] Markus (10 decembrie 2003) http://community.webshots.com/user/rothgross
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Initial creeata de Jeff
[red]Fetelor credeti ca am innebunit? Eu nu mai sunt sigura de nimic. Mi-a venit asa un chef sa am un tatuaj mic pe spate, jos de tot langa slip.
Nu cred ca ai innebunit si mie imi plac tatuajele, dar... chiar acolo unde il vrei tu, poate nu ar fi bine, se spune ca daca vreodata ai avea nevoie de o anestezie, e periculos si poate cauza infectarea sangelui, sau cum se numeste... Te-ai gandit ce simbol vrei? Sant curioasa! "Un om nehotarat ajunge la fiecare pas pe pragul unei alternative, adica in situatia de a vedea ca este intr-adevar o fiinta libera. Un om hotarat este lipsit de acest neajuns." Lucian Blaga
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna! Melania, no sa-ti vina sa crezi...dar zilele astea ii spuneam sotului meu ca mi-as dori un tatuaj... si ma tot gandeam cum as arata cu asa ceva pe mine...desi pana nu demult nu m-au interesat deloc asa ceva, chiar mi se parea ceva aiurea.... [:D] cine stie...poate chiar ne dilim ...[:D] e de la primavara! [pup] Ana si puiutul din burtica
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...