Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

fete din Bistrita????


Recommended Posts

  • Răspunsuri 16
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Ba daaaaaaa! Io mi-s din Bistrita direct!!! [:D] Am un bebe de 4 luni (fara 1 sapt.) Markus. Tu cate sapt. de sarcina ai??? Cand trebuie sa nasti??Si cu cine?? Prin ce zona stai??? Hai ca e bine, credeam ca sunt singura de pe forumul asa care chiar locuieste in Bistrita......[:)] Te [pup] Venera si [copil] Markus (10 decembrie 2003) http://community.webshots.com/user/rothgross
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna fetelor, Venera si Daniela si bine v-am gasit! da, si eu credeam ca sunt singura pe aici, desi suntem putine...cine stie poate ne vom inmulti sa facem de un club [:D] Venera, eu stau peste podul Budacului, si merg la Vasilut la cabinet, e aproape de mine si pe langa asta, sora mea a nascut cu el si a fost multumita,e medicul de familie sa zic asa, si mama merge la el... Oricum eu merg si la Cluj, am sa merg la sf lunii Am 19 saptamani si trebuie sa nasc prin 30 aug. DPN, si e primul meu bebelus pe care il astept de numa numa!!! Ana si puiutul din burtica
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu am stat in Bistrita o gramada de vreme(pana am terminat facultatea si m-am angajat in Cluj). Dar vin destul de des in Bistrita, la parinti si socrii. [:D] Ma primiti si pe mine? Uite, chiar in week-end-ul asta vin. Si apoi de sarbatori [:D] [pup],Dana si Andrei(12 dec 2003) http://community.webshots.com/user/dpintilie
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Daniela (danna2004) am intrat pe profilul tau personal si am vazut ca ai numele de familie Biliboaca, pe sotul tau il cheama cumva Daniel?daca da, inseamna ca sotul meu a fost coleg cu el la AstralInternet, daca nu...nu! [:D] [pup][pup] Ana si puiutul din burtica
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Merci,Ana! [:)] Magazine de haine pentru gravide: -langa Steilmann este un magazin. De acolo mi-am luat eu cate ceva -la Familia pe Imparatul Traian sunt/erau chestii foarte, foarte faine.Din pacate mie nu-mi erau bune, eu fiind grasuna rau de tot.In plus cum am picioare care nu trebuie expuse(ca sa nu ma critic foarte rau), nu puteam sa-mi iau chestii mai scurtutze un pic, nici macar pana le genunchi. Da erau chiar faine de tot. [pup],Dana si Andrei(12 dec 2003) http://community.webshots.com/user/dpintilie
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mersi Dana (dpintilie), am sa intru pe la Familia, acolo langa Steilmann nu mai au, eu am fost si nu am vazut, poate ca nu m-am uita unde trebe... Daniela, sper ca nu te-am suparat ca am scris de numele tau de fam, dupa ce am dat "trimite"m-am gandit...da nu cred ca te superi! OK , eu va doresc sfarsit de saptamana placut!ne vedem saptamana viitoare, poate intre timp ne mai strangem cateva, tare mi-ar place sa avem un subiect activ aici, sa nu ne lasam mai prejos, poate ne intalnim si la o plimbarica, voi cu bebei eu cu burtica...de care sunt tare mareazta! va pup! am plecat acasa, ca mi se face foame.... si pentru azi ajunge cu munca! [pup][pup][pup] Ana si puiutul din burtica
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...