Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

cum este sa locuiti cu socrii?


Recommended Posts

Un subiect FIERBINTE.Am stat cu ei aproape 8 ani!Cei mai lungi ani din viata mea.Pe scurt , ca altfel as scrie un roman,in acesti ani m-am aflat in pragul divortului de mai multe ori(doar eu)si in pragul nebuniei amandoi,adica si eu si sotul.Cand am reusit sa plec nu m-am mai uitat inapoi.Dar in ciuda acestei experiente nefericite,consider ca depinde de firea fiecaruia,si aici o am in vedere pe mama cu care dealtfel locuim si care este pentru sotul meu mai mult decat a fost propria lui mama,el a avut noroc de soacra buna,eu nu.Vreau sa va spun ca in afara faptului ca nu se amesteca in nici o discutie a noastra,intotdeauna imi cere parerea sau ma lasa pe mine sa decid in ce ii priveste pe cei doi copii ai mei,cu toate ca sincer vorbind de multe ori ea are idei mai bune decat ale mele.Chiar daca e mama ma respecta pe mine ca adult,iar sotul meu e cel mai rasfatat si mai iubit ginere.Asa ca iata doua exemple ASA DA si ASA NU in viata unui singur om. andrei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 41
  • Creat
  • Ultimul răspuns
[hopsieu] Soacra-mea e cea mai buna prietena a mea!! Nu ne-am certat niciodata, ne respectam opiniile, chiar daca nu le impartasim!! Peste ceva timp avem de gand sa cumparam o casa mai mare in care sa locuim cu totii!!Eu imi doresc asta foarte mult!!! Sa auzim numai de bine!! Adina & Luka (2 ani pe 15 mai) http://www.babiesonline.com/babies/l/lukayashy
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...