Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bebelusi de Oct-Noi-Dec 2003 (19)


Recommended Posts

Mi-ela, eu ti-am spus parerea mea, citeste mai bine din urma.......[:)] Mai fetelor (Elenalove si inca cineva, am uitat), sa stiti ca eu cred ca si lui Markus ii ies caninii de sus!!! [:0] Ca m-am intalnit cu o prietena cu bebe mai mare cu 2 sapt. decat Markus, si cand l-a vazut cum isi mananca mainile cu furie, m-a intrebat daca l-am cautat de dinti, ca la al ei ii ies caninii!! Eu am ras, dar ajunsi acasa, l-am pipait in gura si sus se simt clar!!! [:0] Cre' ca totusi n-am innebunit........[:)] Din pacate nu tine inca nimic in mana VOLUNTAR, ca ma gandeam sa-i iau un inel din ala de dentitie, bietu'.......... Maine facem 4 luni, iar de poimaine incepem cu ceva sucuri, sa vedem care-i place......Am emotii cu diversificarea asta, parca vad ca o sa ma auziti plangandu-ma pe aici non-stop ca nu mananca nik copilu' [:D] Fetelor, va doresc voua, bebeilor si familiilor voastre multa sanatate, pace si armonie in casa si numai bucurie in suflete!!! Sarbatori fericite! Venera si [copil] Markus (10 decembrie 2003) http://community.webshots.com/user/rothgross
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 141
  • Creat
  • Ultimul răspuns
[:D]Ven iubita sigur nu ai inebunit ,ca nici eu nu sunt nebuna...deci lui Alvarica al meu ii dau caninii, musca din orice ca un catel lesinat...am inceput sa ii dau si cu o creme Orajel sa ii alinte durerea ca saracutul zici ca este turbat de durere...am sunat pediatrul si a spus sa ii dam cu periuta cu crema pe gingie si in rest nu avem decit sa asteptam sa iasa dinti(caninii)[bis] [bang]Nu am primit cartea cu toate ca am dat delet la TOT ...sper sa o primesc azi ca stau cu pagina deschisa sa dau delet la tot ca sa intre cartea .[bang] Eu ii dau lui Alvaro-Daniel de 2 sapt piure de fructe si suculet facute de mine acasa din fructe...si vad ca ii plac la nebunie si le digesta super bine...iar de citeva zile imi doarme toata noaptea adica de la 10 la 5 dimineata non-stop. Azi am fost la piscina si a chiuit de bucurie de am intrat in casa lesinati de somn ...a mincat 150 ml laptic si somn de voie....[:D]Este un golan si jumatate ! Paste fericit [mamica]Elena [bonjovi]Alvaro [copil]Alvaro-Daniel http://community.webshots.com/user/elenalove27
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor, In rpimul rind un Paste fericit! Noi de saptamina asta am inceput cu pireul de fructe. I-am dat mar prin razatoare dar nu i-a placut asa ca am apelat la borcanas dar nici dupa acela nu s-a dat in vint. Acum am incercat sa ii dau de piersici si s-a lins pe degete. E adevarat ca cel de mere e mai acrisor. Problema e ca daca ma ved Melany cu borcanasul ii trebuie si ei, dar ea nu se opreste la unul ca ii trebuie 4-5. Asa ca la Brian ii dau doar in timpul saptaminii cind Melany nu e acasa. Brian s-a smecherit, nu adoarme numai la tzitzi si ma cam inebuneste asta. De saptamina viitoare Marcel incepe serviciu, a trecut frumoasa vacanta, asa ca numai seara ne vedem. Sper sa ma descurc cumva. Si noi roadem tot ce apucam, am vazut petisoare albe unde ar aparea caninii dar am zis ca nu e el chiar vampir in toata regula(fiind nascut de 31 noiembrie). Inca o data Sarbatori fericite si ce le invidiez pe cele care sint in tara si pot sa sarbatoreasca alaturi de familie. Delia, Melany(02.09.01) si Brian (31.10.03)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'neatza! Paste fericit tuturor si multa sanatate si abdare cu bebeii. Eu trec printr-o perioada urata si am nevoie de nervi de otel pt ca am decis sa nu-l mai legan pe Luca inainte sa adoarma. Ieri a fost cum a fost, adica n-a urlat prea mult, maxim 45 de minute si minim 10 minute, dar azi de dimineata m-a terminat psihic. A plans si scancit pe toate tonalitatile o ora si jumatate. Si eu in acelasi timp cu el, dar nu m-am lasat batuta. [?] oare cat o dura dezobisnuirea de adormit leganat? Ma gandesc ca daca nu renunt poate in cateva zile s-o invata, dar daca ma dau batuta o sa-l legan pana la adanci batraneti... Cel mai tare m-a ofticat sotul care si- pus palma-n c.. (scuzati de expresie) si a plecat la meci pe stadion, dar am eu ac si de cojocul lui. [:D] In rest... mai nimic. Am avut 2 noti absolut linistite, a dormit puiul si nu s-a mai trezit decat o data, dar se pare ca prea mult somn la mine vine cu stari de nervi si lipsa de chef de nimic... [:D] Hai, va pup si sa fiti linistite de pasti! http://community.webshots.com/user/adamestii
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fie ca lumina lina a Invierii sa patrunda in fiecare suflet si in fiecare casa, impodobindu-le cu harul sfant al Sarbatorii si aprinzand faclia sperantei si innoirii. PASTE FERICIT voua si familiilor voastre [paste] Pupici [pup] Simona si bb Codrin (14.12.2003) http://community.webshots.com/user/simonarata
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ILEANA draga imi pare tare rau! lasa ca o sa se invete el! dar ce-ti venii si tie acu de sarbatori cu asta? mai lasa-l un picut ca e inca puiut mic![:D][pup] e tare dulce m-am delectat cu pozele lui si m-am uitat si la prietena ta Dana Ene si are cateva poze f simpatice cu Oana si Luca! sunt grozavi! te pupic si iti tin pumnii ca totul sa fie bine! A pai cu barbatii da-i incolo...si al meu ma exaspereaza cu anumite treburi....cel mai mult ma enerveaza cand vreau sa-mi cumpar ceva si ma tot zoreste ca ce tot fac atata si ca sa vin odata ca ce sa le mai incerc samd, asta pe langa ca sta zi si noapte la munca si eu ma dau cu capul de pereti acasa....[mariaj]....[:D]....si nu mai e romantic deloc...ma rog sa vina cu vreo floare sau ceva de genul asta, stiu ca e baiat bun dar ma enerveaza si il pedepsesc cu abstinenta, pana i-or veni apucaturile din tinerete de curtenitor...a uitat si de 8 martie, am primit felicitari de la prietenii lui....[:D] Paste Fericit si Christos a Inviat! pupici, allya si alex-dinu (28 oct 2003) http://community.webshots.com/user/allyalex
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...